14 Şubatta Sevgilime Ne Alsam Diyorsanız Burçlara Göre Seçin

Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

İçi sürekli kıpır kıpır gezen, coşkulu, heyecanlı koç kadını her şeyin abartılısını sever. Kokoşluk kime yakışır dediğin anda akla ilk koç kadını gelir. Koç kadınına iddialı kokular, kırmızı ruj, kırmızı topuklu ayakkabı, kırmızı çanta, iri taşlı takılar vb. tercih edilebilir. En önemlisi koç kadınına hediyeyi sunuş şeklinizde önemli. Koç kadını sessizce derki “ben buradayım, beni şımart”. Ne alırsanız alın şık bir hediye paketinde, dizlerinizin üzerinde sunun.

Koç erkeğine, yaşı ne olursa olsun genç bir erkeğe alır gibi seçim yapın. MP3 çalar, araba aksesuarları hatta arabasını modifiyeli hale getirerek sürpriz yapabilirsiniz.

Boğa Burcu (21 Nisan-21 Mayıs)

Alışkanlıklarına bağlı, değişiklikten haz etmeyen, düzeninin bozulmasından hoşlanmayan boğa kadınına hediye almak onu tanıyorsanız çok kolay, tanımıyorsanız çok zor. Eğer yeni tanıştınız ise çözmeye çalışın yakın arkadaşlarından aileden birilerinden yardım alın. Tanıyorsanız hiç sorun yok. Huzur ve dinlenmeyi çok seven boğa kadınını kar tatiline götürebilirsiniz.

Konfordan çok hoşlanan boğa erkeğine, okuma koltuğu, televizyon koltuğu, diz üstü tablet, şık bir satranç takımı, eski bir şarap beğeneceği bir hediye olacaktır.

 burca göre hediye

İkizler Burcu (22 Mayıs-21 Haziran)

Zeki, sürekli değişen ruh haline sahip ikizler kadının zekâsını, yaratıcılığını ön planına çıkarın. Hediye tercihiniz bu yönlerini pofpoflayacakcinsten olsun. Akıllı telefon, internetten okuyacağı bir koli kitap sipariş verin, içine sizin notlarınızın yazıldığı kitap ayraçları hediye edin. Hem sizin yaratıcılığınıza hem de hediyelerinize hayran kalacaktır.

İkizler erkeği, bir şeye dalıp kaybolmayı çok sever. Play station, tavla, satranç takımı, oyun konsolu çok uygun bir hediye olacaktır.

Yengeç Burcu (22 Haziran-22 Temmuz)

Duygusal, evine bağlı yengeç kadınını mutlu etmek istiyorsan evi ile ilgili hediyeler alacaksınız. Özellikle mutfakta size harikalar yaratacak araç gereçler seçebilirsiniz. Şık pasta kalıpları ile hazırlanmış bir 14 Şubat pastası, yemek masasını üzerine kocaman heybetli bir şamdan ve ilk ışıldayacağı yemek de 14 Şubata özel hazırlanmış olursa çok romantik olacaktır.

Evine, ofisine düşkün yengeç erkeğine, maket gemi, dekoratif arabalar, özel zevkine uygun tablo, kitap ve DVD düzenleyici vb. alabilirsiniz.

Aslan Burcu ( 23 Temmuz-23 Ağustos)

Dürüst, kendine fazla güvenli,gösterişi seven aslan kadınına burcuna ve kişiliğine uygun, kaliteli ve pahalı hediyeler tercih edin. Her şeyin en iyisini kendine ve partnerine uygun gören aslan kadınına tek taş yüzük, elmas, pahalı bir kol saati, deri cüzdan alabilirsiniz.

Rahatı ve konforu en çok kendine layık gören Aslan erkeği içinse deri tavla ve satranç takımı, puro ve sigara aksesuarları, kül tablası, şık kol düğmeleri, kol saati onlar için seçebileceğiniz hediyeler arasında.

burclar

Başak Burcu (24 Ağustos -22 Eylül)

Düzenli, titiz başak burcunun erkeğine de kadınına da hediye beğendirmek çok zor. Hediyeleriniz onların yaşama amacına, titizlik ve düzen takıntısına uygun olmalı. Kitap ve DVD düzenleyici, dekoratif sandıklar, kutular. Kişisel temizliğine ve bakımına düşkün başak burcu kanına da erkeğine de kişisel bakım ürünleri tercih edebilirsiniz. Resim albüm, deri evrak çantası gibi ortam düzenleyecek ürünler tercih edebilirsiniz.

Terazi Burcu (23 Eylül-23 Ekim)

Zarafet düşkünü terazi kadınına, özenli, esnettik yönü ağır basan hediyeler tercih edin. Şık dekoratif aynalar, zarif takılar, ipek şallar vb. hediyeler çok memnun edecektir. Terazi erkeği de en az kadını kadar şık hediyeler almaktan hoşlanır. Özel çalışma masası için isimlik, şık dolma kalem, bürosunda kullanacak antika eşyalar ve tablolar vb. terazi erkeğini hoşnut edecektir.

Akrep Burcu (24 Ekim – 22 Kasım)

Tutkulu, ihtiraslı, kıskanç, duygularını derin yaşayan akrep kadınına kırmızı, siyah dantel veya kadife eldiven, ipek şallar alabilirsiniz. Evinde kullanacak kaliteli şarap kadehleri tercih edebilirsiniz.

Akrep erkeği de kadını gibi yaptığı her şeyi tutkulu yaptığı için, zevk aldığı bir spor için aktivite araç gereci alınabilir. Balık tutmayı sevene olta, avcılıktan hoşlanana avcı yeleği vb. Tuttuğu takımın derbi maçına bilet vb.

Yay Burcu (23 Kasım – 21 Aralık)

Şımarık, heyecanlı, eylenmeyi seven, adrenalin düşkünü yay burcuna sıra dışı hediyeler tercih edin. Kayak takımı, piknik malzemesi, çadır vb. Yay kadını da erkeği de hayvanları çok sever minik bir kedi yâda köpek hediye edebilirsiniz.

Yerinde duramayan gezmeyi çok seven yay erkeğine pusula, seyahat çantası, spor ayakkabı vb. tercih edebilirsiniz.

Oğlak Burcu (22 Aralık – 20 Ocak)

Planlı, programlı, disiplinli, sorumluluk sahibi oğlak kadınına hediye almak zor. Riske girmeyip hediye çeki verebilirsiniz. Mükemmeliyetçi oğlak kadınının aldığınız hediyeyi beğenmeme ihtimali yüksek, bu nedenle; önceden seçip almadığı bir şeyi armağan etmek daha isabetli olacaktır.

Oğlak erkeği geçmişe önem veren, antika düşkünü kişilerdir. Birçoğunun da ilgilendiği bir tür koleksiyon çeşidi vardır. Bu zevklerine yönelik hediyeler seçilebilir. Eski plak, gramofon romantik bir hediye olacaktır.

Kova Burcu(21 Ocak – 18 Şubat)

Bağımsız, entelektüel kova kadını için yaşam kalitelerine uygun, farkındalık yaratacak hediyeler tercih edin. Fotoğraf makinası mesela tüm güzellikleri yaşamasıza ve anı ölümsüzleştirmesine imkan sağlayan bir hediye. Hatıra defteri de olabilir çünkü kova kadını yenilikleri, değişimi sevse de biriktirmeyi saklamayı, iz bırakmaya önem verir.

Kova erkeği zekâsını ortaya çıkarmayı, kendisini kendine ispatlamayı sever. Bu nedenle zekâ oyunları, çok parçalı pazzel iyi bir tercih olacaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir