Anneler Gününde Ne Hediye Alınır?

Anneler günü tarihi olan 11 Mayıs Pazar gününe çok az bir zaman kaldı.  Bir çoğumuz anneler günü için ne hediye alınır bunu düşünmeye başladık bile Geçen sene aldığımız hediyeden farklı bir şeyler düşünerek annemizi mutlu etmek için çeşitli alternatifleri değerlendirmek isteyebiliriz. Bu konuda anneler günü için ne hediye alınır sorusu için aklıma gelen fikir ve hediyeleri vermeye çalışacağım eminim anneleri için çok güzel herkesin aklına gelmeyen hediyeler düşünende olabilir sizde bu düşünceleriniz yorum yaparak bizimle paylaşabilirsiniz.

Anneler Gününde Ne Hediye Alınır

Anneler Günü Ne Zaman?

Anneler günü 11 Mayıs 2014 Pazar günü dür.

Her şey den önce annelerimizin bizim en kıymetlimiz olduğu bir gerçek ve eminim birçok anne bugünde hediyeden çok hatırlanmayı bekleyecek ve ona duyduğunuz sevgiyi söylememiz annelerimiz için en değerli hediye olacaktır kanısındayım. Ama bu sevgimizi belirtirken annemize vereceğimiz küçük bir hediye ise hem bizi hemde annemizi oldukça mutlu edecektir.

Anneler Gününde Ne Hediye Alınır?

Şimdi Anneler Gününde Ne Alınır bunu düşünelim. Öncelikle herkes kendi annesinin zevklerini ve beğenilerini düşünerek bir hediye almaya karar verirse daha yerinde olur.

Anneleri Günü Hediyeleri-Anneler Günü İçin Hediyeler

Bunun için en çok bilinen ve genelde sevilen bir hediye olan çiçek ilk aklımıza gelendir. Bu çiçek yapma bir çiçek olacağı gibi güzel bir saksı da canlı bir çiçekte olabilir. Canlı bir çiçek almak daha iyi bir fikir bence

Diğer çok tercih edilen hediye ise küçük ev aletleri bunlar ise mutfak robotu, blender, şarjlı el süpürgesi, katı meyve sıkacağı, mini fırın, çay seti, kahve makinesi, ekmek yapma makinesi gibi ve çeşitli mutfak gereçleri düdüklü tencere, kahvaltılıklar, sürahi, kahve takımı ve çeşitli ev aksesuarları (tablo, abajur gibi) düşünülebilir.

Bunların dışına 3. bir seçenek ise ev tekstili, nevresim takımı, yolluk, havlu gibi hediyeler

Anneler gününde ne hediye alınır diye düşünmeye devam edelim. Yukarıda saydığım hediyeler dışında direk annenizin kişisel olarak kullanabileceği hediyeler düşünmek de bana göre yerinde bir karar olacaktır. Özellikle de ihtiyacı olan bir hediye olursa çok daha iyi olabilir. Bu alandaki hediye seçenekleri ise çanta,elbise, bluz, eşarp, bornoz takımı, ayakkabı , terlik de iyi bir hediye bence hemde çok fazla kullanılan bir ürün bütçesi çok fazla olmayanlar için düşünebilirler. Bunların dışında parfüm, çeşitli takılar da olabilir.

Anneler Gününde Ne Yapılır?

Anneleri günün için alacağımız hediyeye karar verdikten sonra Anneler gününde  ne yapılır bunu da düşünebiliriz. Bugünü tüm aile birlikte güzel bir yerde yemeğe çıkarak değerlendirebilirsiniz . Yada güzel  bir pasta yaptırarak hep birlikte sohbet ederek de geçirebilirsiniz. Anneler gününde ne yapılır konusunda benim fikrim ise 2.seçenek olabilir. Onunla vakit geçirmeniz ve ilgilenmeniz bile zaten fazlası ile yetecektir.

Anneler gününde ne hediye alınır ve anneler gününde ne yapılır kısaca bu konudaki fikirlerimi paylaştım sizlerin da aklına süper fikirler gelecektir.

Önemli olan ve en büyük hediye ise annemize sevgimizi ona değerli olduğunu hissettirebilmek ve ona sarılmaktır. Hediye dahi almasak zaten emin olun annelerimiz bizden öyle büyük hediyeler beklemiyorlar bunun için hediye alacak imkanınız yoksa çok da üzülmeyin.

Annesini kaybetmiş olanların veya evladını kaybetmiş olan anneler için ise Allah’tan sabır diliyorum. Eğer anneler gününde ne yapılır diye soracak olursanız evladını kaybetmiş bir anne tanıdığınız varsa onu da ziyaret etmek elini öpmek anneler günün kutlamak özellikle huzur evinde kimsesi kalmayan veya ziyaretçisi gelmeyen tüm anneleri de hatırlamak ve anneler günü kutlamak son derece örnek bir davranış olacaktır.

Gelecek 12 Mayıs 2013 pazar günü kutlanacak olan “2013 Anneler Gününde” Tüm annelerin anneler günün yürekten kutluyor sağlık, huzur ve mutlu bir ömür diliyorum. Ayrıca şuan rahatsız olan veya hastanede olan tüm annelere acil şifalar dilerim.

7 Comments on “Anneler Gününde Ne Hediye Alınır?”

  1. Annecim Sana Birşey Alamadım Ama Öbür Seneye Alacağım Anneler Günün Kutlu Olsun Anne

  2. Anneler Gününüz Kutlu Olsun Ve Babalar Gününüz Kutlu Olsun. Saygılarımla:Mert Can Dağıtmaç

  3. anneler günü için ne alacagıma karar veremedim en içten tüm annelerin anneler gününü kutlarım.

  4. Anneme ne hediye alsam karar veremedim. Geçen sene ortopedik terlik almıştım. Bu senede bluz, çanta veya yürüyüş ayakkabısı almayı düşünüyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir