Artık Sigarayı Bırakmanız Çok Kolay

Sigaranın hayatımıza olan olumsuz etkilerini bilmemize karşın, yine de sigara kullanımından vazgeçmiyoruz. Ancak aslında yaptığımız yanlışın, sadece kendimize değil, çevremizdekilere de zarar verdiğinin farkında olursak; çocuklarımız için, eşimiz ya da hasta anne veya babamız için, sigara kullanımından vazgeçmeyi deneyebilir miyiz?

Sigaranın kullanımından kaynaklı ölüm sayısının her yıl 100.000 olduğunu biliyor musunuz? Peki trafik kazalarında ölen insan sayısı kaçtır? Sadece 7.000… Trafik kazalarında ölen insanlar için kullanılan trafik canavarı kurbanı olmak tabiri, sigara için kullanıldığında ise, sadece sigara canavarı olarak adlandırmak sizce yeterli bir tabir olur mu? Yıllık ölüm oranlarına baktığımızda, sanırız ki yeterli bir deyiş olmayacaktır.

TÜTÜNESON-TABLET-SATIN-ALMAK-İÇİN

Yoksa siz, sigaranın, ağız, dil, dudak, mesane, gırtlak kanseri yaptığını; damar tıkanıklığına sebep olarak kalp ve damar hastalıklarına yol açtığını, beyin kanamalarına sebep olduğunu, akciğer düşmanı olduğunu; ve hatta cinsel iktidarsızlığa neden olduğunu biliyor, sigara denen meretten kurtulmak istiyor; ancak yine de sigarayı bırakamıyor musunuz?

O halde, bu konuda sizlere yardımcı olabileceğimizin güvencesini veriyor; ve sizlere, tütüne son, sigarayı bırakma desteğini sunuyoruz. Artık, hem sigarayı bırakmak için sebepleriniz; hem de sigara bırakmanızda size yardımcı olacak bir destekçiniz var. O halde siz de, pek çok insan gibi, tütüne son tabletlerini kullanarak, sigara kullanımınızdan vaz geçebilirsiniz.

Tütüne son tabletleri 60 adet olup, içeriği tamamen bitkiseldir. Kimyasal hiç bir bileşeni bulunmayan tütüne son tabletleri, kadınlar ve erkekler için özel olarak geliştirilmiş tabletlerdir. Canınız her sigara istediğinde, tütüne son tabletlerinden bir adet aldığınız takdirde, gittikçe azalan bir sigara isteği ile karşı karşıya olduğunuzu görürsünüz. Bu ise, sizin sigara ile savaşımınızda, başarılı gelişmeler kaydettiğinizin en belirgin kanıtıdır.

Tütüne son seti ile sizlerin kullanımına sunulan bitkisel gıda takviyesi karışım, reçete ile satılan ve tedavi edici amaçla kullanılan bir ürün değildir. 25 derece oda sıcaklığında saklanması gereken bitkisel gıda takviyesi karışımı, çocuklarınızın erişemeyeceği yerlerde saklanmalıdır. Aynı zamanda, tütüne son set ile sizlere verilecek olan bir başka takviye de, Cosmedical Beyazlatıcı diş pastasıdır. Bu ürünün de tamamı bitkisel içerik ile hazırlanmaktadır; ve sigaranın renksizleştirmeye başladığı dişlerinizi, eski sağlıklı renklerine ulaşmalarında kullanılmaktadır.

Bilinen hiç bir yan etkisi bulunmayan tütüne son ile, en kısa zamanda, sigaradan kurtulabilmeniz ümidiyle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir