Ayhan Ercan Zayıflama Çayı Önerisi

Ayhan Ercan Zayıflama Çayı Önerisi

Ayhan Ercan dan Çok Önemli Uyarı Yapıldı. Mutlaka Okuyunuz.

***DİKKAT: Piyasada ve İnternette Ayhan Ercan’ın ve TABDER ismi kullanılarak “dokuz hayat çayı”, “zayıflama çayı”, dokuzlu karışım” diye kapsül ve sallama çay satılmaktadır. BU ÜRÜNLERE KESİNLİKLE İNANMAYINIZ VE SATIN ALMAYINIZ.

***SİTEMİZDE BU ÜRÜNLERİN REKLAMI YAPILMAMAKTADIR.

Ayhan Ercan Bey’in bu konudaki uyarısı ise aynen aşağıdaki gibidir.

Geçtiğimiz ay içerisinde SHOW TV de yayınlanan tv programında tarifini verdiğim zayıflama çayı ile ilgili aşırı talep nedeniyle barut ağacı kabuğu ve cimnema bitkisi kalmamıştır .Yeni mahsül barut ağacı kabuğu bitkisi bu hafta itibariyle aktarlar da ki rafında yerini almaya başlasa da , Hindistan’dan ital edilen cimnema bitkisi bulunamamaktadır . Bu durumu fırsat bilen bazı kişiler bu bitkilerin yerine olduk olmadık başka bitkileri satarak tüketicileri aldattığı yetmiyormuş gibi insan sağlığını hiçe saymaktadır .Bu durumun önüne geçebilmek adına buradaki sayfamdan ve sosyal medyada ki sayfaların tamamında defalarca siz tüketicileri uyarsam da kötü niyetleri kişiler çalışmalarını devam ettirmişlerdir. Özellikle son bir haftada bir çok internet satış sitesi kurulup Adım  ve TABDER ismi kullanılarak bırakın benle alakası olmayı asla tasvip etmediğim şekilde sallama çay ve kapsül üreterek sözde siz halkımızı kandırmayı ve sağlığını hiçe saymaya devam etmektedir .Bu kişilerin bu kapsül yada sallama çayları yapmalarının amacı bitkilerin öğütülerek kullanılmasından dolayı piyasada bulunmayan cimnema  ve barut ağacı olmadan hazırlanmış ürünlerin fark edilemeyeceğini sanmalarıdır. Oysaki Tarım  Gıda ve Hayvancılık Bakanlığı yapacağı titiz çalışmalar neticesinde bu vurguna dur diyecek ve bu ahlak dışı davranışın önüne geçecek ve bu toplum düşmanlarını deşifre edilip en ağır şekilde cezalandırılacaktır .

Alıntı: www.ayhanercan.com/default2.aspx

Geçtiğimiz günlerde tv programlarında da yer alan Tabder Başkanı Ayhan Ercan tarafından önerilen zayıflama çayı ile 5 ayda 36 kilo verilmesinin mümkün olduğu öne sürülüyor. Ayhan Ercan tarafından önerilen bu bitkisel çay öncesinde 9 adet bitkinin önemli olduğu vurgulanıyor. Ayhan Ercan tarafından zayıflama amacıyla önerilen bu çayı içecek olan kişilerde kan şekerinin dengede tutulması ve metabolizmanın daha sağlıklı çalışması amaçlanmakta.

Ayhan Ercan Zayıflama Çayı, Dokuzlu Zayıflama Çayı, Ayhan Ercan Zayiflama, Ayhan Ercan Zayıflatan Çay, Ayhan Ercan

Ayhan Ercan zayıflama çayı için zayıflama amacıyla önerilen o 9 bitki aşağıdaki gibidir.

 • Mete çayı,
 • Beyaz top kekik,
 • Çoban çökerten,
 • Barut ağacı kabuğu,
 • Yeşil çay,
 • Sinirli ot,ee
 • Biberiye,
 • Funda yaprağı,
 • Cimnema bitkisi,

Ayhan Ercan Zayıflama Çayı Nasıl Hazırlanır? Nasıl Yapılır?

Bu bitkiler, karıştırıldıktan sonra 8-10 dakika kadar sıcak su içerisinde demlenerek süzülmeli ve çay şeklinde tüketilmelidir. Önerildiği şekli ile bu bitkilerden hazırlanan çay, sabahları aç karnına 3 fincanı geçmemek kaydıyla içilmelidir. Ancak aşırı kiloları olan kişilerin bu karışımdan hazırlanan çayı 5 fincana kadar içmesi öneriliyor.

***Uyarı:

***Her bitkisel üründe olduğu gibi bu üründe de kullanmadan önce mutlaka bir uzmana danışınız. Oluşabilecek herhangi bir etkide daha ciddi sorunlar ortaya çıkabilir.

***Bu kürü, hamile bayanların, emziren annelerin ve hipertansiyon hastalarının kullanması kesinlikle yasaktır.

Ayhan Ercan Zayıflama Çayı, Dokuzlu Zayıflama Çayı, Ayhan Ercan Zayiflama, Ayhan Ercan Zayıflatan Çay, Ayhan Ercan

5 Comments on “Ayhan Ercan Zayıflama Çayı Önerisi”

 1. ben iranliim yazilan cay tarifini kendi dilimize cevirmek istedim ama anlamsiz kelimeler cikti sadece bir kac tanesini buldum lutfen bana yardim edin

 2. Merhaba benim problemim esimin kilosu bu cayi nasil siparis edebilirim ben ingilterede yasiyorum.

 3. Merhaba Ben Irandan ariyorum ,arkadaşımızınn dedigi gibi çevirdigimiz bitkilerin anlamı çok farklı, ama bence eğer siz kendi urunuzu ozel paketlerde marketlere sunarsaniz hem siparis etmek herkese kolaylik saglar hem en önemlisi dogru aldığımız bitkilerden emin olabiliriz..

 4. Ben sizin tarifinizi cok merak ettim . Televiziyondan duymustum. Constanta, Romaniya`dan ariyorum. Bu cayin fiati nekadar’dir ve nasil ban ulasabilir. Su an 47 yasinda, 1.52m boyom ve 104kg’mim var. Bu yuku tasimaktan zorluk cekiyorum . Acil cevap bekliyorum, lutfen.Seker hatasiyim ve karin kismim buyuk ve sisiskinliklerleden cok zorlaniyorum.
  Selamlar,

 5. Siz 80 kilo olanlar için konumuşsunuz 70 ve altı olanlar nasıl tüketmeli bu çayı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir