Ayhan Ercan Zayıflama Çayı Tarifi

Ayhan Ercan dan Çok Önemli Uyarı Yapıldı. Mutlaka Okuyunuz.

***DİKKAT: Piyasada ve İnternette Ayhan Ercan veya TABDER ismi kullanılarak “dokuz hayat çayı”, “zayıflama çayı”, dokuzlu karışım” diye kapsül ve sallama çay satılmaktadır. BU ÜRÜNLERE KESİNLİKLE İNANMAYINIZ VE SATIN ALMAYINIZ.

***Ayhan Ercan Bey’in bu konudaki uyarısı ise aynen aşağıdaki gibidir.

Geçtiğimiz ay içerisinde SHOW TV de yayınlanan tv programında tarifini verdiğim zayıflama çayı ile ilgili aşırı talep nedeniyle barut ağacı kabuğu ve cimnema bitkisi kalmamıştır .Yeni mahsül barut ağacı kabuğu bitkisi bu hafta itibariyle aktarlar da ki rafında yerini almaya başlasa da , Hindistan’dan ital edilen cimnema bitkisi bulunamamaktadır . Bu durumu fırsat bilen bazı kişiler bu bitkilerin yerine olduk olmadık başka bitkileri satarak tüketicileri aldattığı yetmiyormuş gibi insan sağlığını hiçe saymaktadır .Bu durumun önüne geçebilmek adına buradaki sayfamdan ve sosyal medyada ki sayfaların tamamında defalarca siz tüketicileri uyarsam da kötü niyetleri kişiler çalışmalarını devam ettirmişlerdir. Özellikle son bir haftada bir çok internet satış sitesi kurulup Adım  ve TABDER ismi kullanılarak bırakın benle alakası olmayı asla tasvip etmediğim şekilde sallama çay ve kapsül üreterek sözde siz halkımızı kandırmayı ve sağlığını hiçe saymaya devam etmektedir .Bu kişilerin bu kapsül yada sallama çayları yapmalarının amacı bitkilerin öğütülerek kullanılmasından dolayı piyasada bulunmayan cimnema  ve barut ağacı olmadan hazırlanmış ürünlerin fark edilemeyeceğini sanmalarıdır. Oysaki Tarım  Gıda ve Hayvancılık Bakanlığı yapacağı titiz çalışmalar neticesinde bu vurguna dur diyecek ve bu ahlak dışı davranışın önüne geçecek ve bu toplum düşmanlarını deşifre edilip en ağır şekilde cezalandırılacaktır .

Alıntı: www.ayhanercan.com/default2.aspx

Tabder Başkanı Ayhan Ercan’ın kilo verdiren zayıflama çayı yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Ayhan Ercan’ın 9 bitkili zayıflama çayının en önemli özelliği iştahı kapaması dır. Bu çayı içtiğinizde yemek yemek istemiyorsunuz.

Ayhan Ercan zayıflama çayının show tv de yayınlanmasından sonra bazı bitkiler tükendi ya da çok az bulunmaktadır. Özellikle barut ağacı bitkisi ve cimnema bitkisi aşırı talepten dolayı bulunmakta zorluk çekilmektedir. Barut ağacı kabuğu bitkisi yeni mahsülü bu hafta aktarlarda yer almaya başlasada ithal edilen cimnema bitkisi ise zor temin edilmektedir.

Ayhan Ercan Zayıflama Çayı, Ayhan Ercan Zayıflama Çayı Kullananlar, Ayhan Ercan Zayıflama Çayı Yorumları, Ayhan Ercan Zayıflama Çayı Tarifi,

Bu çay formülünün içinde barut ağacı kabuğu bitkisi oldukça önemlidir. Barut ağacı kabuğu bitkisinin dışı çok ince bir kabuk iç tarafı kırmızıya yakın kızıl gibidir. Karadeniz de yetişir. Kızıl ağaç denilen siyah siyah meyveleri olan bir ağaçtır. Dünyadaki en güvenilir bağırsak çalıştırıcılardan bir tanesidir. Bağırsakları yumuşatarak dışkılama yapmayı kolaylaştırmaktadır.

 Ayhan Ercan Zayıflama Çayı Tarifi (9 bitkili hayat çayı)

 *(1)-Barut ağacı kabuğumuzdan küçük bir parça alıp küçük küçük kırıp içine atıyoruz.

*(2)-2 ölçek yeşil çay ekliyoruz. (1 tutam kadar)

*(3)-Çoban çökerten bitkisi (kalp damar sağlığı için) çay kaşığı ile 2 ölçek (yaklaşık 1 tutam)

*(4)-Biberiye den 2 çay kaşığı (yaklaşık 1 tutam)

*(5)-Mate 2 çay kaşığı kadar (iştah kesici etkisi var). (1 tutam kadar)

*(6)-Bilye Kekik (1 tutam kadar)

*(7)-Funda Yaprağından az bir miktar (yaklaşık 1 tutam)

*(8)-Bir parça sinirli ot (yaklaşık 1 tutam)

*(9)-Cimnema (Hindistanda yetişen özel bir sarmaşık türü) Vücudun şeker emilimini azaltıyor. Bundan da iki parça, iki yaprak kadar koyuyoruz. (1-2 yaprak kadar)

 Bir içimlik karışım silme bir yemek kaşığını dolduracak kadar olacak. Bitkileri parma ucu ile 1 tutam ekliyoruz. Zayıflama çayını kaynatmadan demleme yöntemi ile hazırlıyoruz

 Üzerine sıcak su koyuyoruz. Bu verilen ölçü 2 kişilik her yemekten önce 1 kupa günde 3 defa aşırı kilolularda günde 5 defa

 İlk kullanmaya başlandığında 10-15 kilo kadar verilebiliyormuş

Ayhan Ercan Zayıflama Önerileri, Ayhan Ercan 9 Bitki, Ayhan Ercan 9 Hayat Çayı

 UYARILARI MUTLAKA OKUYUNUZ.

Tansiyon problemi olanlar zayıflama çayını ya hiç içmesin ya da bilye kekikten çok çok az kullansın. Kekik tansiyonu yükseltiyor.

Çok fazla kilolu olmayanlar günde 2 bardak dan fazla içmemelidir.

Fazla kilolu olanlar ise en fazla 5 fincan içebilir fazla içmek zarar verecektir.

Dikkat Emziren Anneler, Hamileler Tüketmemelidir.

Ancak Ayhan Ercan’ın 9 bitkiden oluşan zayıflama çayı kapsül şeklinde kendisi tarafından piyasada satışa sunulmamaktadır.

Ayhan Ercan zayıflama çayı kullananlar 9 bitkili zayıflama çayı karışımı hakkında olumlu neticeler alanlar veya zayıflama çayı hakkında paylaşmak istediğiniz düşüncelerinizi yorumlarınızı alttaki yorum bölümünde bizimle paylaşabilirsiniz.

AYHAN ERCAN ZAYIFLAMA ÇAYI, BARUT AĞACI KABUĞU
AYHAN ERCAN ZAYIFLAMA ÇAYI, CİMNEMA BİTKİSİ

One Comment on “Ayhan Ercan Zayıflama Çayı Tarifi”

  1. Benim oğlum 1.5 yaşında ama emiyor fakat bu süreçte ben tam 85 kilo oldum yaşım 23 boyum 1.58 kullanırsam bu çay tarifini bi zararı dokunur mu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir