Bıktım Tozu ile Sigara Nasıl Bırakılır ?

İnsan sağlığını tehdit eden zararlı alışkanlıklardan en yaygın olanı sigara, bir çok insanın kabusu haline gelmesine rağmen hala bir çok kişi tarafından kullanılmaktadır. Tiryaki seviyesinde olan kişilerin sigarayı bırakma isteği doğduğunda yaşadığı sıkıntılar, sigaradan kurtulmalarını zorlaştıracak dereceye geliyor. Günümüzde sigarayı bırakma” adına bir çok ilaç ve bir çok tedavi yöntemi mevcut olmasına rağmen, insan kendi iradesini kontrol edip sigara bırakacağına kendini motive ederse ve bu olayı beyninde bitirirse, sigarayı bırakmak hiçte zor olmaz.  İlaçlar sadece size sigarayı bırakmakta yardımcı olur yani kendi isteğiniz olmadığı sürece, hiçbir tedavi yöntemi size sigarayı bıraktıramaz. Bu konumuzda bahsedeceğimiz bıktım otu, sigarayı bırakmakta size yardımcı olacak bitkisel yollardan bir tanesi, bu sayede sigarayı bırakmak uğruna sağlığınızı tehlikeye atmamış oluyorsunuz.

Bıktım otu karanfil, defne tohumu, yulaf gibi bitkisel maddelerden oluşturulan bir formüldür ve sigarayı bırakma yolunda ki emin adımlarınız da sizin en büyük dostunuz olacak. Sigarasız ve sağlıklı günler için hiçbir zaman geç değil. Bıktım Otunun Kullanımı Sigarayı bırakma aşamasında olan kişiler genelde sigara içme istediği duyduklarında sigara yerine farklı yiyecek veya içecekler kullanarak, bu isteği geçiştirmeye çalışırlar. Bu yöntemin faydası olmasına rağmen herkeste başarı sağlayamaz. Bıktım otu burada devreye girerek, sigara içme isteği duyduğunuz anda bir çay kaşığının üçte biri miktarında bıktım otunu yarım dakika boyunca emerek ve ardından yutarak almanız gerekir, evet gördüğünüz gibi kullanımı da gayet basit. Yan etkisi olmamakla beraber mide ve astım hastalığına sahip olanlar için bıktım otunu yutmadan kullanmaları zararlı olabilir bu konuda dikkat edilmesi gerekir. Bıktım otu düzenli olarak 10 gün boyunca kullanıldığında etkisini gösterecek, sigara içme isteğinizin yok olduğunu sigaradan nefret ettiğinizi göreceksiniz. Bu sayede bir daha içmemek üzere sigaradan kurtulmuş olursunuz çünkü sizi temin ederim ki sigarayı gördüğünüzde mideniz bulanacak ve nefret edeceksiniz. Her şey bu kadar basit mi demeyin, düzenli olarak kullandıktan sonra bıktım otunun faydalarını göreceksiniz.

Bıtkım Tozunu Nereden Sipariş Edebilirim ? Yazımızın bu bölümüne kadar geldiyseniz sigarayı bırakma konusunda emin adımlarla ilerliyorsunuz diyebiliriz. Aklınızda ki soruları gidermek ve sigaradan kurtulmak için hemen adım atmak istiyorsanız, bıktım otu resmi sipariş sitesi olan biktim.com.tr’den kolayca sipariş edebilir, bir an önce sigaradan kurtulmak için adım atabilirsiniz.

Bıktım Otunun Diğer Ürünlerden Farkı Ne ? Diğer bir çok sigarayı bırakma ürünü, hem maddi açıdan hemde içerisinde bulundurdukları maddeler açısından size zarar verebilir. Çeşitli kimyasallarla oluşturulmuş bu ürünlerin yerine tamamen doğal bileşenlerden oluşan bir ürünü tercih etmek istemez misiniz ? Maddi yönüne gelecek olursak son sigara zamlarıyla birlikte günde bir paket sigara içen kişinin maddi kaybını hesaplarsak 59 TL’lik bir fiyatı olan bıktım otu yüksek bir miktar değil. Neredeyse bir haftalık sigara parasına sigaradan kurtulmak istemez misiniz ?


One Comment on “Bıktım Tozu ile Sigara Nasıl Bırakılır ?”

  1. en garanti yolu maraş otu ile bırakmak ben bu sayede bıraktım 6 sene oldu bırakalı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir