Biopro Nedir? Biopro Nasıl Kullanılır?

BIOPRO iki güçlü, yenilikçi ve bilimsel olarak kanıtlanmış faydayı birleştirmektedir: elektromanyetik (EM) alan kaynaklarının insan vücudunda/dokuda oluşturduğu alan şiddetini azaltmaya yönelik nano-teknoloji ile geliştirilen, tescilli ve patentli MRET (Moleküler Rezonans Etki Teknolojisi) ve düşük şiddetli EM alan teknolojisi kullanılarak geliştirilen tescilli ERT (Enerji Rezonans Teknolojisi).

Biopro; bugünün elektronik ortamında canlılarda oluşan toplu stres ile ayrı ayrı ve birlikte ilgilenen bu gelişmiş teknolojiler ile çığır açan ve etkin bir yol sunarak elektromanyetik radyasyondan korunmamız için yardımcı olur.

BİOPRO ÜRÜNLERİNDEN SATIN ALMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Biopro Nasıl Korur?

Cep telefonu kullanan bazı insanlar elektromanyetik radyasyonun yorgunluk, stres, uykusuzluk, cilt kuruluğu gibi belirtilerini fark ederken bazıları hiçbirşey hissetmez. Bu kişiden kişiye değişir. Bilimsel belgeler cep telefonu gibi cihazlardan yayılan elektromanyetik radyasyonun potansiyel sağlık risklerini arttırdığını raporlamaktadır. Bu sebeple, herhangi bir etki hissetmiyor olmanız, güvende olduğunuzu göstermez.

Bluetooth kullanmak bilinenin aksine sizi elektromanyetik dalgalardan korumaz. Üstelik yüksek enerji hatları sayesinde etrafta ne kadar elektromanyetik dalga varsa hepsinin çekim alanına girmenizi sağlar. Normalden çok daha fazla elektromanyetik radyasyon ile karşı karşıya kalırsınız. Hele cep telefonunu çok seviyor ve uzun süre konuşuyorsanız…

İşte Amerikan Ordusu’da personeli için erken önlem almak istemiş ve elektronik cihazlardan yayılan radyasyonun özellikle iletişim cihazlarını kullanan personelinin üzerinde olumsuz etkiler bırakacağından endişelenmişti. 1986 yılında iletişim personeli üzerinde yapılan bir araştırma EMF dalgasındaki süreklilik ile hücre karşıt tetiklemesi arasındaki bağlantıyı ortaya çıkardı. Yani insanların icat ettiği cihazlardan yayılan suni elektromanyetik dalgalar doğadakinin aksine düzenli elektromanyetik dalgalar yaymaktaydı. İnsan vücudu bu suni dalgaları bir tehdit olarak algılamaktaydı.  Araştırmada elde edilen bu sonucun üzerinde yapılan çalışmaların ardından bilimadamları EMF dalgasının üzerinin düzensiz dalga ile örtüldüğünde EMF’nin sebep olduğu biyolojik etkilerin ortadan kalktığını keşfettiler. BIOPRO CELL Chip’lerde kullanılan MRET teknolojisi bu özel keşfin bir versiyonudur.

Cep telefonlarının en çok radyasyon yaydığı zamanlar, telefonun çaldığı ve çevirdiğiniz numaranın bağlandığı anlardır. Bu anlardan hemen önce elektromanyetik dalga yayılır. Elektromanyetik dalgayı algılayan BIOPRO CELL Chip’n içindeki MRET teknolojisi ile üretilmiş polimer hemen karşı bir dalga yaymaya başlayarak, hem ilk anda hem de konuşma süresince koruyucu bir örtü oluştur. Cell chipler bulunduğu 1,5 metreküplük alanı korur. Dalganın niteliğini değiştiren BIOPRO CELL Chip, cep telefonları ve bluetooth’un yaydığı elektromanyetik RADYASYON’dan korunmanıza yardımcı olur.

Biopro chip’ler kullanıldıkların cihazın hacmine, yaydıkları radyasyonun şiddetine, kullanım sıklığına ve chiplerin kapsadığı koruma alanına bağlı olarak değişmektedir.

Ürünümü Nasıl Kullanabilirim?

Yapıştıracağınız yüzeyi iyi şekilde temizleyiniz ve yüzeyin kuru olmasına özen gösteriniz. Ürünün arkasında bulunan yapışkanlı bantın kağıdını açarak cihazın uygun bir yerine yapıştırınız ve üzerine bastırınız. Cep telefonlarında arkada kulak hizasına yakın yere uygulayınız. Örneğin bilgisayar veya diğer elektromanyetik ürünlerde ise bilgisayar kasası, laptop(notebook) ekranının arkasına takılabilir.

Biopro sadece beni mi yoksa etrafımdaki kişileri de korur mu?

Biopro ürünlerinden Biopro ve Biopro Baby 150cm çapında bir küre içinde sizi ve küre içindekileri korumaya yardımcı olurken Biopro Gümüş Kolye, Biopro Maxi, Biopro Maxi Baby, Biopro Anahtarlık 250cm çapında bir küre içinde sizi ve küre içindekileri korumaya yardımcı olur.

BIOPRO ne kadar süre kullanılabiliyor?

Biopro’nun ömrü, elektromanyetik cihazları kullanma yoğunluğunuza bağlı olarak 3 yıldır. Daha sonrasında yenisi ile değiştirmenizi tavsiye ederiz.

BIOPRO elektronik bir cihaz mı? Yan etkisi nedir?

BIOPRO elektronik bir cihaz değildir. BIOPRO içeriğinde patentli nano-teknoloji MRET® & ERT™ teknolojileri ile üretilen polimer bulunur. Herhangi bir yan etkisi yoktur.

Biopro ürünleri sudan zarar görür mü? Örneğin, duş yaparken Biopro kolye’yi çıkarmam gerekir mi?

Hayır Biopro ürünleri sudan zarar görmez. Duşta, havuzda ya da denizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

One Comment on “Biopro Nedir? Biopro Nasıl Kullanılır?”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir