Bölgesel Zayıflama Yöntemleri

Yaz aylarının gelmesiyle beraber özellikle bayanları büyük bir korku hali alır. Kış aylarında alınan kiloları nasıl vereceklerinin derdine düşerler ve bu büyük bir problem haline gelir. Bikini veya mayo nasıl giyileceği telaşı boy gösterir. Hemen hemen bayanların büyük bir bölümü yaz mevsimine zinde ve fit bir şekilde girmeyi ister. Bu fazlalıklardan kurtulmanın yollarını araştırırlar. Bir yol bulunmazsa kesinlikle hafta başı diyetlerine başlanır.

Ancak bazı durumlarda yağ orantısız bir şekilde artış gösterir. Bu fazlalığın engellenebilmesi için bölgesel zayıflama yöntemlerine başvurulur.

Bölgesel Zayıflama Yöntemleri ise ;

1- Lipoliz
2- Ultrashape
3- Karboksiterapi
4- Mezoterapi

Mezoterapi Nasıl Yapılır?

Bölgesel zayıflamayla beraber selülitleri tedavi etmek için kullanılan etlili bir zayıflama yöntemidir. Bel, kalça, basen, diz kısmı, bacak üstü, omuz ve kol gibi yerlerdeki yağların alınmasında uygulanmakta olan bir yöntemdir.

Karbokiterapi Nasıl Yapılır?

Derinin içinde veya derinin alt bölümüne bir cihaz ile saf karbondioksit gazı verilir. Toplanmada yüz ve çene altında oluşan kırışıklıkları, cilt çatlakları için kullanılan etkili bir yöntemdir.

Ultrashape Nasıl Yapılır

Bu yöntem sayesinde yağ hücreleri parçalanır. Çok etkili bir yöntemdir ve oldukça güzel sonuçlar verebilir. Hiçbir şekilde cerrahi müdahaleye gerek duyulmadan güzel bir vücut şekillendirme yöntemidir.

Lipoliz Nasıl Yapılır

Yağ hücreleri de bulunan zarların geçirgenliği değiştirilir ve yağ hücrelerindeki deformenin ortadan kalkmasına yardım eden oldukça etkili bir bölgesel zayıflama yöntemidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir