Elektromanyetik Radyasyonun Etkilerini Biopro İle Azaltın

Cep telefonları; ve bilgisayarlar, hepimizin hayatının ayrılmaz parçası niteliğinde olmayı başarmış elektronik cihazlardır. Elektronik cihazların pek çoğu; özellikle de yatağımızdan dahi eksik etmediğimiz cep telefonumuz; ve bilgisayarımız, elektronik radyasyonun bize yoğun bir şekilde temas etmesine neden olmaktadır. Peki elektronik radyasyonun zararları hakkında ne kadar bilgi sahibisiniz? Elektronik radyasyonun zararları arasında ilk sırada, erkeklerin %30’lara varan sperm kaybı; hamile kadınların düşük riski yer almaktadır. Elektronik radyasyonun zararları arasında yer alan diğer unsurlar da: beyin tümörü, lösemi, parkinson… Kısacası, elektronik radyasyonun zararları bizim için saymakla bitmez. Yapmamız gereken ne diye soracak olursanız: cep telefonumuzdan vaz geçebilir miyiz? Hayır. Peki ya bilgisayarımızdan? Hayır… O halde, bizi bu elektronik radyasyondan koruyacak bir şeye ihtiyacımız var. Biopro işte tam bu noktada imdadımıza yetişiyor…

Biopro isimli ürünler, Amerika’lı; fakat Rus asıllı bir bilim adamı tarafından geliştirilmiştir. Biopro ürünleri, tamamen patentli teknolojilerden faydalanmaktadır. Biopro ürünleri, nano teknoloji; ve özel yalıtkanlıklar ile, laboratuvar ortamında üretilmiş olan ürünlerdir. Bir polimer bileşim sayesinde üretilen Biopro, insan vücudu için zararlı olan elektronik dalgaların şeklini değiştirir; ve doğadaki haline benzetmeye çalışır; ayrıca insan vücudunun da elektronik dalgalara karşı daha yüksek enerjide olmasına olanak tanımaktadır.

Biopro kullanarak, elektromanyetik dalgaların zararlarının azalması gibi bir durumdan yararlanacaksınız. Biopro da, diğer hiç bir şey gibi, elektromanyetik radyasyonu durduramaz; fakat, mümkün olduğunca azaltan bir etki söz konusudur.

Telefonunuza takacağınız biopro, kesinlikle konuşma kalitenizde herhangi bir azalmanın söz konusu olmasına neden olmaz. Fakat biopro ile, vücudunuzdaki hücreler olumlu desteklenir; ve vücudunuzun elektromanyetik radyasyondan en az seviyede zarar görmesi sağlanmış olur. Bu nedenle, telefonla konuşurken, biopronun herhangi bir kalite düşüklüğüne neden olacağını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz.

Biopro ürünlerini laptoplarınızda; ve diğer kablosuz cihazlarınızda kullandığınızda, kablosuz modem ya da benzeri cihazlarla olan iletişimin kesilmesi; ya da yavaşlaması gibi bir durum söz konusu değildir. Biopro sadece, sizin zararlı elektromanyetik radyasyondan, en az etki ile kurtulmanızı ve korunmanızı sağlamak için üretilmiştir. Biopro ile, aynı zamanda, bebeklerinizin de, elektromanyetik radyasyona karşı korunduğunu belirtmek isteriz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir