Elite Naturel Doğal Ve Organik Meyve Suları

Sizde meyve suyu sevenlerdenseniz tercihiniz katkısız, doğal ve direk meyveden sıkma meyve sularından yana olmalı çünkü meyve suyundaki vitamin ve minerallerden faydalanmak için en ideal olanı direk meyveden katkısız kısacası doğal olanıdır. Bu alanda faaliyet gösteren Elite Naturel  üstün kalitesi ile toplam 24 ülkeye ihracat yapan tüketiciler tarafından beğenilen bir marka olmuştur.

Türkiye’nin ilk sertifikalı ekolojik meyvesularıdır.

Konsantreden Değil (NFC) Direk Meyveden Sıkma

Severek tüketecek ve meyvelerin doğallığının tadına varacaksınız.

Elite Naturel Meyve Sularının Farkı Nedir?

Koruyucu, boya, asit, kafein gibi zararlı katkı maddeleri içermez.
Direk meyveden sağlığınız ve damak zevkiniz düşünülerek üretilir.
Cam ambalaj kullanılmıştır.
Ürünlerimizin, şişe kapaklarında yer alan parti numaralarına bakarak meyvenin hangi ekolojik tarladan geldiğini görmek mümkündür.
Sanayi tesislerinden  ve anayollardan uzak, temiz tarım alanlarında yetiştirilen organik meyveler, zararlı kalıntılar (pestizit)  içermezler.
Elite Naturel ve Elite Naturel Organik meyvesuları, meyvelerin çekirdekleri ile birlikte sıkılmasından elde edilmektedir. Kurutulmuş ya da konsantre edilmiş ürünlerin sulandırılarak çoğaltılmasından OLUŞMAZ. Bu özelliği ile Türkiye’nin ilk ve tek taze sıkılarak ve pastörize edilerek 18 ay raf ömrü kazandırılmış meyvesularıdır. Elite Naturel 4 mevsim taze meyve keyfini yaşatır.
Besin Değerlerini Korumak İçin Filtre Edilmeden Doğal Haliyle Şişelenmiştir.

ELİTE NATUREL  Meyvesularında raf ömrü nedir?
Tüm ürünlerimizin, imalat tarihinden itibaren 18 aylık raf ömrü vardır. Ürünlerimiz açıldıktan sonra buzdolabında saklanmalı ve 5 gün içersinde tüketilmelidir.
ELİTE NATUREL  Meyvesuları  raf ömrünü nasıl kazanırlar, koruyucu içermiyorlar mı?
Ürünlerimiz aseptik dolum sistemiyle  üretilmektedir. Bu uygulama , hijyenik ve tamamen kapali devre bir ortamda meyve suyunun süratle ısıtılması ve ardından süratle soğutulmasına dayanır. Böylelikle ürünler uzun süre ısıl işleme tabi tutulmaz ve besin değerlerini korur, ayni zamanda da  raf ömrü kazanmış olur.

Organik Tarım Ürünlerinde; üretimde kimyasal girdi kullanılmadan, üretimden tüketime kadar her aşaması kontrollü ve sertifikalı tarımsal üretim biçimindedir.

Elite Naturel Organik Meyve Suları da Üretir. Ve %100 ORGANİK GARANTİLİ

YANLIŞ : “En sağlıklı meyve suyu evde sıktığım meyve suyudur.”

DOĞRU : Bebeklerinize ve çocuklarınıza sağlıklı olduğunu düşünerek meyve suyu sıkıp içirirsiniz. Ancak evlerinize aldığınız meyvenin yetiştirilirken HORMON, ZARARLI TARIM İLACI, KİMYASALLAR kullanılmış olabilir. Bu zararlı maddeler sıkılan meyve ile birlikte meyve suyuna ve dolayısıyla bebek ve çocukların bünyelerine geçebilir. Elite Naturel Organik Bambini Bebek ve Çocuk meyve sularında böyle bir tehlike söz konusu değildir.

YANLIŞ : “Organik deniyor ama garantili değil.”

DOĞRU : Elite Naturel, özel projesi olan organik tarlalardan gelen özenle seçilmiş organik meyveleri işler. Şişe kapakları üzerindeki parti numarasından, meyvenin hangi tarladan geldiğini takip etmek mümkündür. Elite Naturel Bambini Organik meyve suları, tarladan son tüketiciye sunulana kadar, Tarım Bakanlığı’nca yetkilendirilmiş  Uluslararası Alman organik kontrol kuruluşunca denetlendiğinden %100 organik garantilidir.

YANLIŞ : ” Her meyve suyu aynıdır.”

DOĞRU : Bir çok meyve suyu konsantreye su eklenerek üretilmektedir ve farklı meyve oranları içerir. Elite Naturel Organik Bebek ve Çocuk meyve suları, konsantreden üretilmez. %100 meyve içerir. Organik Bambiniler, kabızlığın ve kansızlığın giderilmesinde yardımcı olan, uzmanlarca seçilen meyvelerden elde edilmektedir.

ÜRÜNLER : DOĞAL VE ORGANİK MEYVE SULARI

Tüm ürünler Konsantreden sulandırılarak değil , direkt meyveden sıkılarak elde edilmiştir. Eklenmiş şeker, boya, koruyucu vb gibi hiçbir katkı maddesi İÇERMEZ. Organik meyveler,  hormon, kimyasal zirai ilaçlar ve  genetiği değiştirilmiş organizmalar (GDO) içermezler.

%100 NATUREL YABAN MERSİNİ SUYU

İdrar yolu enfeksiyonları, böbrek taşları ve diyare gibi çeşitli şikâyetlerin tedavide uzun zamandır yaban mersinini kullanmaktalar.

Günümüz tıp kültüründe, özellikle katarakt ve gece zayıf görme dâhil görme bozuklukları tedavisinde kullanılmaktadır.

Kansere karşı önleyici etkisi olan enzimleri aktive etme özelliğinin olduğu ve karaciğer kanserinde tümörün gelişmesini durdurabileceği Amerika’daki bir araştırmada tespit edilmiştir.

Şeker hastalığından meydana gelen göz bozukluklarını önlemede, göz yorgunluğunu gidermede, katarakt ve gece zayıf görme dâhil görme bozuklukları tedavisindeki olumlu etkileri yaban mersininin faydaları arasındadır.

Ağız içi yaraları iyileştirir.

NAR SUYU VE FAYDALARI “Kendinizi Yenileyin”

Zengin bir antioksidan kaynağıdır.

Kalp hastalıklarından korunmada yardımcıdır. Kötü kolestrolü (LDL) azaltır.

Kansorejen hücrelerin oluşum riskini azaltır.

Kan basıncını düzenler, damar sertliğine karşı koruyucudur.

İçerdiği elajik asitler ile cilde parlaklık verir, selülit oluşumunu engeller.

1 lt Naturel Nar Suyu 2,5 kg Nar İçerir.

KARADUT SUYU VE FAYDALARI “Enerji Deposu”

İçerdiği antosiyanidinler sayesinde güçlü bir antioksidanttır. Anemiyi, halsizliği, aşırı yorgunluğu, baş dönmesini ve göz kararmasını giderir.

Kanı temizler, anemi hastalarına tavsiye edilir. Kan basıncını düşürür. Kronik gastrit ve hepatit tedavisinde yardımcıdır.

Ağız enfeksiyonlarına karşı doğal çözümdür. Sindirim sisteminde oluşan konik hastalıkları giderir. Saçlar ve dişler için tavsiye edilir. İçerdiği flavonoidler sayesinde kalbi koruyucu, yaşlanmayı geciktirici etkisi bulunmaktadır.

1 LT Naturel Karadut Suyu 1,4 kg Karadut İçerir.

Koli İçi Miktar : 6 (1000 ML) 9 TL

ÜZÜM SUYU VE FAYDALARI “Kalbinizin Dostu”

Yüksek proantonsiyanidin içeriğiyle güçlü bir antioksidanttır. Vücudun savunma sistemini güçlendirir., hücre yenilenmesine yardımcı olur.

Kan basıncını düzenler. hipertansiyon ve kalp çarpıntısını önler. Kanser hücrelerinin oluşumunun engeller. Damar sertliğini önler.

Alzheimer ve kalp-damar hastalıklarının önlenmesinde yardımcıdır. Vücudu toksinlerden arındırır., cildin yaşlanmasını geciktirir. Bol miktarda A ve C vitamini ile demir ve potasyum mineralleri içerir.

1LT Naturel Üzüm Suyu 1,8 Kg Üzüm İçerir.

KIZILCIK SUYU VE FAYDALARI

Mideye kuvvet verir. Vücut direncini arttırır. Bağırsak yaralarına iyi gelir. Mide ve bağırsak enfeksiyonlarına karşı koruyucudur. Gazı önler.

Ağız yaralarını giderir. İltihaplanmayı önler ve alerjileri azaltır. Ateş düşürücü etkisi bulunmaktadır. Böbrek taşlarının düşürülmesinde yardımcı olur.

İçerdiği melatonin sayesinde uyku sorunlarına karşı iyi gelir. Kan pıhtılaşmasını düzenler.

Koli İçi Miktar : 6 (1000 ML) 9,5 TL

%100 ORGANİK ELMA SUYU VE FAYDALARI

Lif açısından zengindir.

Kalp hastalıkları ve kansere karşı etkilidir.

Böbreklerde taş oluşumunu engellemektedir.

Bağırsak fonksiyonlarını geliştirmektedir.

Astım, tip II diabet, prostat kanseri riskinini azaltmaktadır.

Kötü kolastrolü engellemektedir.

%100 ORGANİK ARMUT SUYU VE FAYDALARI

C vitamini ve potasyum açısından zengindir. ( Biochemical pharmocology 2002 Vol.:63(2)

Sindirim sistemini düzenler. (Flora of Chinina Vol:5)

Bağışıklık sistemini kuvvetlendirir. (Food Chemistry 2004.Vol.:87(4))

Sindirim sistemini çalıştırır. (Flora of Chinina Vol:5)

Cilde parlaklık verir. (The Journal of Supercritical Fluids 2002.Vol.: 24(2))

%100 ORGANİK AYVA SUYU VE FAYDALARI

Sağlık açısından faydalı fenolik madde ve flavonoidler içermektedir ve sağlığı olumlu etkilemektedir.

C vitamini ve potasyum açısından zengindir.

Mide ve bağırsakları kuvvetlendirir.

Bağışıklık sistemini en yüksek seviyede tutacak organik asit ve aminoasit kompozisyonuna sahiptir.

Kalp, karaciğer ve mideyi güçlendirir.

GÜL ŞERBETİ VE FAYDALARI

İçindekiler: Naturel gül özü, Naturel meyve suyu, Vitamin C

Ürün özellikleri: Eklenmiş şeker, boya, koruyucu İÇERMEZ.

Osmanlı mutfağının geleneksel içeceği artık organik olarak sofranızda.

Organik gül özü, organik üzüm suyu ve C vitamini karışımıdır.

Zindelik ve serinlik verici, C vitamini açısından zengin bir içecektir.

%100 ORGANİK BAMBİNİ

Karışım 1 : ( Organik Üzüm , Organik Elma ve Organik Nar Suyu )

Çok iyi vitamin ve mineral kaynağıdır. A,B1,B2,B3,C,E gibi vitaminler ve demir,potasyum,kalsiyum,magnezyum gibi mineraller açısından oldukça zengindir.

Güçlü bir antioksidant ve resveratrol kaynağıdır.

İçerdiği Meyvelerin Faydaları:

1) Bol miktarda içerdiği A ve C vitamini, demir ve potasyum gibi mineraller sayesinden kemik ve kas gelişimine yardımcı olur. ( Biochemical Pharmocology 2002. Vol: 63 (2))

2) Bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olur ( Food Chemistry 2004. Vol: 87 (4))

3) Kan yapıcı etkisi vardır. ( Department of Food Microbiology and Immunology, Temple Universit School of Medicine /USA).

4) Antioksidant özelliği sayesinde vücudun savunma sistemini güçlendirerek, hücre yenilemesine yardımcı olur. ( Food Chemistry 2006. Vol: 96 (2))

Karışım 2 : ( Organik Armut, Organik Elma ve Organik Muz Püresi )

Çok iyi vitamin ve mineral kaynağıdır. A,B1,B2,B3,C,E gibi vitaminler ve demir,potasyum,kalsiyum,magnezyum gibi mineraller açısından oldukça zengindir.

İçerdiği Meyvelerin Faydaları:

1) Çok iyi bir lif kaynağı olmasından dolayı kabızlığın önlenmesine yardımcı olur. (European Journal of Clinic Nutrition 2003;57, 904-908)

2) Bol miktarda C vitamini içermesi sayesinde vücudun enfeksiyonlara karşı direncini arttırmaya yardımcı olur. ( Lİfe Science 1999:64 21): 1913).

3) Antimikrobiyel etkisi mevcuttur. (Archives of Internal Medicine 2003 Sep 8 ; 163(16):1897-904)

4) İçerdiği magnezyum ve demir rahat uyku sağlamaya yardımcı olur (ivillage.co.uk)

5) Demir ve potasyum gibi mineraller sayesinde kemik ve kas gelişimine yardımcı olur. (Biochemical Pharmocology 2002. Vol:63 (2))

KAVUN SUYU VE FAYDALARI

Mükemmel A ve C vitamini kaynağıdır. Ekzemaya karşı etkilidir. Potasyum açısından oldukça zengindir. B6, diyet lifi ve B3 vitaminleri açısından iyi kaynaktır. Görme fonksiyonunu korumaktadır.

Yüksek miktarda potasyum ve betakaroten içerir.( Biochemical pharmocology 2002 Vol.:63(2)

Bağışıklık sistemini kuvvetlendirir. (Food Chemistry 2004.Vol.:87(4))

Sindirim sistemini çalıştırır. (Flora of Chinina Vol:5)

Cilde parlaklık verir. (The Journal of Supercritical Fluids 2002.Vol.: 24(2))

BİLGİLENDİRME : Buradaki naturel veya organik ürünlerden sipariş için sitemizin İLETİŞİM bölümünü kullanabilirsiniz. İsteğinizi bildirirken adres ve telefon bilgilerinizi de lütfen yazınız.

Ürünler 1 LT ve bir kolide 6 adettir. 250 ml ürünler ise 24 adettir. Ürünlerin ambalajları bozulamadığı için ve tek gönderimlerde maliyet arttığı için siparişlerimizin koli olarak verilmesi gerekmektedir.

ORGANİK ÜRÜNLER:

5 Comments on “Elite Naturel Doğal Ve Organik Meyve Suları”

  1. Elite Naturel’in yaban mersini suyu, nar suyu, karadut suyu ve kızılcık suyu gibi bir çok meyve suyunun tadına baktım gerçek bir meyve suyu meyvenin tadını alabiliyorsunuz. Denemek isteyenlere tavsiye ederim.

  2. Nazan hanım bende karadut suyu ve nar suyundan almıştım her ikisi de güzel konsantre olmaması ve direk meyveden sıkılmış olmasından dolayı faydası oldukça yüksek almak isteyenler düşünmeden alabilir.

  3. iyi gunler ben size fransadan yaziyorum paristen ben urunu turkiyede tanidim kullandim cok begendim ben pariste yasiyorum urun o kadar guzelki ben bu urune pariste nasil ulasirim onu merak ettim yardimci olur saniz cok sevinirim say gilar

  4. Cok ilgimi cekti fakat Mango eksotik meyve var mi?

  5. Organik elma suyu’nu AVM nda bulamadım. Yenimahalle, Etlik, Keçiören, Ulus anteres dışkapı ayvalı demet vs. hiç bir yerde yok. Ankarada satış yeri neresi???

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir