Greenlight Prostat Ameliyatı

Greenlight prostat ameliyatı, FDA tarafından onaylanmış, prostat tedavisinde etkili çözüm sunan bir yöntemdir. Greenlight lazer cihazı ile prostatın buharlaştırılması esasına dayanan bu yöntem, bugün dünya genelinde pek çok ülke de aktif olarak kullanılmaktadır. Greenlight prostat tedavisi ile hem daha kısa sürede daha az girişim ile hem de etkili bir şekilde çözüm elde etmek mümkün. Yazımızda Greenlight prostat ameliyatı, greenlight prostat tedavisi, greenlight prostat ameliyatı izle, prostat green light, prostat tedavisi gibi konulara değineceğiz.

Greenlight Prostat Ameliyatı, Greenlight Prostat Tedavisi, Green Light Prostat Ameliyatı İzle, Prostat Green Light, Prostat Tedavisi, Prostat Ameliyatı

Greenlight prostat ameliyatı

Green-light lazer ile iyi huylu prostat büyümesinin cerrahi tedavisinde etkili bir sonuç almak mümkündür. Bu yöntem ile kapalı olarak prostata ulaşmak mümkün. Daha sonra ise büyüyen prostat lazer yöntemi ile tamamen buharlaştırılmakta.

Diğer prostat tedavilerine göre kapalı bir yöntem olduğu için hasta herhangi bir dikiş ya da yara ile uğraşmak durumunda kalmamakta. Ayrıca diğer cerrahi yöntemlerin aksine greenlight prostat tedavisinde herhangi bir kanama da görülmemektedir.

Greenlight prostat tedavisi, prostat green light

Greenlight prostat tedavisinin birçok önemli yararı bulunmaktadır. Prostat green light yöntemi ile büyüyen prostat, prostat kanseri dışında etkili bir şekilde yok edilmektedir.

1) Diğer cerrahi yöntemlere göre güvenilirdir.

2) Tedavi sırasında ve sonrasında herhangi bir kanama görülmez.

3) Farklı anestezi yöntemleri kullanılabilmektedir.

4) Ameliyat sonrasında hemen ayağa kalkılabilir ve rahatlıkla hareket edilebilir.

5) Kısa süre içerisinde cinsel fonksiyonlarda düzelme görülecektir.

6) Ameliyat sonra pozitif sonuçlar kalıcıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir