İbrahim Tatlıses’in Sağlık Durumu İyiye Gidiyor Ve İbrahim Tatlıses Dönüyor

14 Mart’ta, canlı yayın showunun ardından İbrahim Tatlıses vuruldu. Ve bu vurulma olayı sonrasında herkes, İbrahim Tatlıses haberleri ile ilgilenmeye başladı. İbrahim Tatlıses‘ten gelen haberlerin ne yönde olacağı merak konusu idi. İbrahim Tatlıses haberleri, o güne kadar İbrahim Tatlıses ile çok fazla ilgilenmemiş olan kişilerin bile ilgisini çekmeye başladı. Öncelikle, İbrahim Tatlıses haberleri ile, İbrahim Tatlıses’in sağlık haberleri hakkında bilgi sahibi olmaya çalışan İbrahim Tatlıses hayranları, ilerleyen günlerde ise, İbrahim Tatlıses’i kim vurdu sorusunun cevabını bulmak için İbrahim Tatlıses haberlerini takip etmeye başladılar.

Sonrasında İbrahim Tatlıses’i kimin vurduğu da belirlendi. Ve sıra, İbrahim Tatlıses’ten gelecek haberler doğrultusunda, İbrahim Tatlıses’in sağlık durumunun ne şekilde olduğunun merak edilmesine gelmişti. Evet, İbrahim Tatlıses vuruldu; ve hayati tehlikesi yoktu; ancak eskisi gibi olabilecek miydi?

Tüm bu İbrahim Tatlıses haberlerinin arasında bir haber ortaya atıldı: İbrahim Tatlıses, sağlık durumunun daha iyiye gitmesi için Almanya’da Nurnau’daki klinikte tedavi altına alınacak; ve burada fizik terapi görecekti. 8 Nisan 2011’de Almanya Nurnau’ya götürülen İbrahim Tatlıses, o günden beri de fizik tedavisine devam etmekte idi. Ve, İbrahim Tatlıses haberleri ile ilgili en yeni merak edilen haber şu olmaya başladı: İbrahim Tatlıses ne zaman dönecek?

İbrahim Tatlısesin Son Durumu

İbrahim Tatlıses hayranlarına duyurulur: İbrahim Tatlıses Haziran 2011 ilk haftasında, Almanya Nurnau’dan Türkiye’ye getirilecek. İbrahim Tatlıses dönüyor. İbrahim Tatlıses’in sağlık durumu hakkında bilgi edinmek isteyenlere duyurulur: İbrahim Tatlıses, yüzündeki felci %80 oranında atlatmış durumda. Bununla birlikte, artık hiç kimsenin desteğini almadan yürümeyi de başarabiliyor. Ve İbrahim Tatlıses haberleri ile, bu durum hakkında bilgi alan tüm doktor ve İbrahim Tatlıses hayranları, durum karşısında şaşkın bir sevinç yaşıyorlar.

İbrahim Tatlıses, Almanya Nurnau’daki hastanenin çevresinde gerçekleştirmiş olduğu 12 dakikalık yürüyüşünü tek başına yaptı; ve hem hayranlarını, hem ailesini; hem de doktorlarını şaşırttı. İbrahim Tatlıses ile ilgili haberler arasında, Haziran ayının ilk haftasında Türkiye’ye döneceği haberinin verilmesi ile birlikte sevinen İbrahim Tatlıses hayranları, İbrahim Tatlıses için bir şarkı bestelediler. İbrahim Tatlıses hayranlarının, sanatçı için hazırlamış oldukları beste, sanal ortamda, en çok tıklananlar arasında yer alıyor. İbrahim Tatlıses hayranlarının hazırlamış olduğu bu şarkı, İbrahim Tatlıses’in en büyük moral kaynağı…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir