İsveç Şurubu (Çeduvarlı Bitkisel Karışım)

Fermente Edilmiş Elma Sirkeli Bitkisel Karışım; Bağışıklık sistemini güçlendirir. Hemoroid rahatsızlığında, romatizma ağrılarında ve kireçlenmede, yara, yanık ve her türlü kesiklerde, bulantı ve baş dönmelerinde, el ve ayak titremelerinde, kulak uğuldamasında, kulak ağrısı ve çınlamasında, safra kesesi ağrılarında, ses tellerinin onarılmasında, tüm mide ve bağırsak rahatsızlıklarında ve kabızlıkta destek olarak faydaları bulunmaktadır.

Tüm ürünlerimizin temsilcisi olabilir. Kendi ürünlerinizi temin edebilirken aynı zamanda satış yapma imkanına da kavuşursunuz. Bunun için tek yapmanız gereken buradaki sayfaya giriş yaparak sağda tarafta bulunan temsilci olmak istiyorum menüsüne tıklayarak bilgilerinizi girerek kayıt olursunuz. Adresinize ürünlerin kataloğu gönderilir. Bu sayede istediğiniz ürünü telefon ile veya internetten size ait yönetim panelini kullanarak sipariş edebilirsiniz.Yada size yardımcı olabilmemiz için iletişim sayfamızdan irtibat kurunuz.

***Her türlü hastalığı teşhis ve tedavi yetkisi yalnızca doktorlara aittir. Bitkisel ürünler doktorunuzun verdiği tedaviye destek olarak değerlendirilmelidir. Küçük hastalıkların, büyük hastalıkların habercisi olabileceği unutulmamalıdır.

 

Share Button

3 Comments

  1. Lasinya 06 Mart 2012
  2. seda 29 Mart 2012
  3. emel celık 21 Eylül 2013

YORUM EKLE

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir