İz Bırakmayan Göğüs Büyütme Estetiği

Bayanlar, her zaman, daha güzel, daha bakımlı ve daha estetik bir görüntüye sahip olmak için, sık sık farklı uygulamalarda bulunurlar. Ancak bu uygulamaların en farklısı; ve belki de en kalitelisi, estetik yöntemlerdir. Cerrahi yöntemlerle yapılan estetikler, genellikle, estetik yaptıracak olan kişilerde ağrı, sızı; ve belki de iz bırakmaktadır. Oysa ki estetik yaptıranların tamamı, daha güzel görünmek için yaptırıyorlardır estetiklerini.

Günümüzde en sık uygulanan estetik türlerinden bir tanesi de göğüs büyütme estetiğidir. Kadınlar genellikle göğüslerinin küçük olduğunu düşünerek estetik yaptırırlar. Kendilerini, daha büyük göğüslerle daha iyi hissedeceklerini düşünür; ve daha güzel görüneceklerine inanırlar. Ancak bir de ağrısı vardır ki, onu da çekmekten korkarlar. Fakat günümüz estetikleri içerisinde, hiç bir şekilde ağrı ve iz bırakmadan iyileşen bir göğüs büyütme estetiği vardır. Koltuk altından alınan 1.5 santimlik bir bölüm, göğsün içerisine silikon olarak yerleştirilmektedir.

Koltuk altından alınan 1.5 santimlik bir kısım ile, göğsün içerisine yerleştirilen silikon, göğüslerinin küçüklüğünden şikayetçi olan bayanların sıklıkla tercih etmeleri gereken, oldukça kalıcı bir yöntem olarak bilinmelidir. Ancak bu uygulamayı dünyada çok sayıda gerçekleştiren cerrah bulunmadığını da belirtmekte fayda görülmektedir. Göğüse yerleştirilen, koltuk altından alınmış olan 1.5 santimlik derinin uygulandığı yöntemin yeni bir yöntem olmadığını da belirtmekte fayda vardır. Pek çok kişi tarafından bu uygulama devrim olarak görülmektedir.

Koltuk altından alınan 1.5 santimlik derinin göğüs içerisine yerleştrilmesinin, oldukça zor bir uygulama olduğunu belirten uzmanlar, pek çok cerrahın da bu konuda bilinmeyenlerin çok olması bu yöntemi tercih etmediklerini belirttiler. Diğer göğüs büyütme yöntemlerinde ise daha farklı tekniklerden faydalanılmaktadır. Örneğin, göğüs büyütme estetiklerinin bazıları meme başı ya da memenin alt kısmında yapılan bir 4 – 5 santim kesik ile, mutlaka göğüs üzerinde, silik de olsa kesik kadar bir iz kalacaktır.

Bahsettiğimiz yöntemde, göğüs üzerinde hiç bir kesinti olmayacağından dolayı, iz kalması gibi bir durum da söz konusu olmayacaktır. Çünkü, silikon, göğüs içerisine, sadece koltuk altından yerleştirilmekte; ve göğüse hiç dokunulmamaktadır. Bu nedenle de çok az miktarda bir iz sadece koltuk altında kalacaktır; bu izin iyileşmesi de ortalama 1 yıl kadar az bir zamanı alacaktır.

Masaj yaparak göğüs büyütme konusunda video arayanlar buradan konu ile ilgili videoları izleyebilirler.

Uyarı : Göğüs Masajı videoları doğal olarak  +13 görüntüler içerir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir