Kaplıca Termal Otel Fiyatları

Kaplıcalar, halk tarafından da şifa kaynağı olarak bilinen yer altı termal sularının yeryüzüyle buluştuğu yerlerdir. Bu yerlerde hamam benzeri binalar yapılarak hem otellerde tatil keyfini yaşayabilir hem de termal suların verdiği şifa ile tedavi olabilirsiniz.

Kaplıcalar birçok hastalığa iyi gelmektedir. Solunum sistemi hastalıkları, cilt hastalıkları, kas – iskelet sistemi hastalıkları, kalp hastalıkları, mide, bağırsak, böbrek hastalıkları, kadın hastalıkları gibi birçok hastalığa iyi gelen bu şifalı sularda hem tatil yapabilir hem de tedavi olabilirsiniz.

Tedaviler, uzman doktor eşliğinde ve özel olarak dizayn edilmiş havuz ve odalar da yapılmalıdır. Hastalar mutlaka uzman doktorun tavsiyelerine uymalı ve tedavi süreci boyunca kaplıcadan ayrılmamalıdır.

Kaplıca termal otelleri yurdumuzda oldukça fazladır. Termal su bakımından oldukça fazla rezerve sahip bölgeler vardır. Bu sebeple ülkemizde kaplıca keyfini yaşamak oldukça ucuzdur. Normal standartlarda ki otellerde günlük kaplıca keyfi ortalama 30 TL ile 70 TL arası değişmektedir. Suit odalarda tatil yapmak istiyorsanız bu fiyat 150-250 TL arasında değişmektedir.

Yazlık tatil köyleriyle hemen hemen aynı imkanı sunan Kaplıca termal otellerinde kahvaltı, açık büfe öğle ve akşam yemekleri, animasyon ve dinlenme tesisleri, spor kompleksleri bulunmaktadır. Böylesine uygun fiyatlarla hem tatil yapıp hem de tedavi olma imkanını sakın kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir