Karboksipunktur İle Zayıflamak Çok Kolay

İnsanların bir ideal kiloları vardır; ve bu ideal kilodan az ya da çok kiloya sahip olmak; kişisel olarak bir takım zararlara maruz kalmak anlamına gelmektedir. Bu nedenle, boyumuz ile kilomuz arasındaki orantıyı dengelememiz gerekmektedir. Bunun için ise, ideal kilo hesaplayıcı pek çok yöntem bulunmaktadır. İdeal kilomuzu hesapladık, olması gerekenden fazla çıktı; ancak diyet yapamıyoruz; spor yapmak da zorlanıyor, hem de sevmiyoruz veya sağlığımız buna elverişli değil… Peki ideal kilomuza yeniden kavuşabilmek için nasıl zayıflayabiliriz? Bunun cevabı artık çok basit! Doktor Fevzi Özgönül’ün yapmış olduğu karboksipunktur ile zayıflamak artık tahmin ettiğinizden çok daha kolay ve rahat…

Karboksipunktur, belirli miktarda karbondioksit ile oksijen gazı karışımının, kulak, çene; ve el bileklerinden vücuda enjekte edilmesi ile uygulanan bir yöntem. Bu yöntem ile 72 saat etkili bir zayıflama sürecine girmeniz mümkün. İlk seanstan sonra, 1 aylık ara vererek, karboksipunktur ile zayıflamak için yeni bir seans uygulamak da mümkün; ayda bir sefer karboksipunktur yaptıranlar da az miktar zayıflıyor; ancak düzenli uygulama ile hedef kilolara ulaşmak çok daha kolay.

Karboksipunktur ile zayıflama seansları öncesinde, mutlaka ki sizin yağ ve kilo ölçümleriniz yapılıyor; ve çıkan sonuç dahilinde, yapılacak olan uygulamaya devam ediliyor. Ancak, her ölçümde, yağ ve kilo kaybı yaşamak zorundasınız. Aksi takdirde, uygulanan karboksipunktur ile zayıflama seanslarında bir takım hataların yapılıyor olması söz konusudur.

Karboksipunktur ile zayıflamak isteyenlerin ek bir diyet yapmalarına gerek yoktur. Sadece, alkol ve karbonhidratlardan uzak durmaları yeterlidir. Bunun sebebi ise, bu maddelerin, alınan enerjiyi karboksipunktur ile dışarı atılması sırasında, enerjiyi tutarak atılımını zorlaştırması; ve kilo vermeye olumsuz etkilerinin bulunmasıdır. Bununla birlikte, çok fazla spor yapmanıza da gerek yoktur. Evinizde yaptığınız iki dakikalık bir yürüyüş bile, size, 6 dakika yürümüşsünüz kadar çok enerji harcatacaktır. Bu nedenle, karboksipunktur ile zayıflamak isteyenler, bu yöntem ile, hiç zorlanmadan zayıflayabileceklerdir.

Vücudunuzda oluşan yağların nedeni, sizin yediğiniz yağlı besinler ile uzaktan ya da yakından alakalı değildir. Vücudunuzda oluşan yağı, sizin vücudunuz, siz yağ yeseniz de yemeseniz de yapacaktır. Bu nedenle, karboksipunktur ile zayıflama seansları uygulatan kişilerin, ne çok ağır diyetler uygulamaları gerekmektedir; ne de yorucu sporlar uygulamalarına gerek yoktur. Karboksipunktur zaten yapacağını kendisi yapacaktır. Size kalan ise, sadece seansı uygulatmak..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir