Kefir Sabunu

Kefir Sabunu Türkiyede ve dünyada bir ilk olarak kefir jeli, palm yağı, zeytinyağı kullanılarak üretilir. Kefirin antimkrobiyal ve hücre yenileyici özelliği sabunda cilt güzelliğinizi ortaya çıkarmaktadır. Düzenli kullanıldığında saç dökülmesi ve kepeklenmesini önler. Cildinizi besler ve parlaklık verir. Bu iddaların radoha kefir sabunu kullandığınızda sadece bir idda olmadığını görecek ve vazegeçemeyeceksiniz.

Kefir sabununu oldukça başarılı buluyorum. Kullandığınızda cildinizi ve saçınızı diğer kalıp sabunlar gibi kurutmuyor,  kremsi bir yapıya sahip olan kefir sabunun kokusuda gayet güzel  denemeye değer olarak görüyorum. 

Bu kefir sabunu nasıl temin edebilirim diyorsanız. İletişim bölümünden bizimle irtibata geçerseniz yada yorum bölümümüzden bilgilerinizi bırakırsanız size yardımcı olabiliriz.

 • Tamamen doğal
 • Banyo sabunu
 • Cilt ve saç için ortak kullanılır.
 • Geneneksel üretim

İçindekiler ; Kefir jeli ,Palm yağı ,Zeytinyağı ( 120 gr ) Kefir jeli  içerisinde yüksek oranda protein ,antioksidan ,mineral ve multi-vitamin vardır. Antibakteriyel özelliği ile temizleme gücü yüksektir. Biyolojik peeling yapar. Saçı besler ,dökülmeyi önler. Cilde belirgin parlaklık ve canlılık verir. Ağartıcı ,köpürtücü yapay madde içermediği için zamanla renk değişimi gözlenebilir.

Sağlık Bakanlığı ‘nın 10/11/2005 tarih ,950 sayılı izni ile üretilmiştir.

Kefir Ürünleri İnternetten Satışımız Aşşağıdaki Adetler Üzerindendir.

KEFİR TARHANASI

Geleneksel tarhana çorabsının benzeridir. Radoha kefir çorbasının farkı tam buğday unu, yulaf unu, keten tohumu harmanına yoğurt yerine kefir katılmış olmasıdır. İçeriğindeki doğal tahıl grubu ve kefirin vitamin ve mineral özellikleri nedeniyle farlı lezzeti ve damak tadının yanında besleyici özelliği çok üstündür. Bebekler, çocuklar, nekahat dönemindeki hastalar ve yetişkinler için iştahla içebileceği besleyici bir destek ürünüdür.

KEFİR TARHANASI Geleneksel tarhana çorabsının benzeridir. Radoha kefir çorbasının farkı tam buğday unu, yulaf unu, keten tohumu harmanına yoğurt yerine kefir katılmış olmasıdır. İçeriğindeki doğal tahıl grubu ve kefirin vitamin ve mineral özellikleri nedeniyle farlı lezzeti ve damak tadının yanında besleyici özelliği çok üstündür. Bebekler, çocuklar, nekahat dönemindeki hastalar ve yetişkinler için iştahla içebileceği besleyici bir destek ürünüdür.

9 Comments on “Kefir Sabunu”

 1. KEFİR SABUNUN FİYATI NE KADAR BİLDİRİRSENİZ MEMNUN OLURUM .

 2. Arkadaşlar lütfen bilinmedik yerlerden ve kişilerden kefiri temin etmeyin. Sadece elde yapmak yetmiyor. Kefirin koruma şartları ve hijyen içerisindeki mikroorganizmaların yaşaması açısından çok önemli. İçmek olsun diye içmeyelim. Ege üniversitesini takip edelim.

  Özlem Karakaş
  Gıda Mühendisi

 3. Doğru beslenme hastalıklardan korur.

  Bazı önlemler alarak, çocukları ateşli veya ateşsiz hastalıklara karşı güçlü kılmanın mümkün olduğunu söyleyen Dr. Emin Mindan, bu konuda yapılması gerekenleri şöyle sıralıyor:

  Çocuklara arıtılmış ve içine mineral ilave edilmiş su içirilmeli.

  Çocuklara ağır metalleri arıtan duş başlığı kullanarak banyo yaptırılmalı.

  Çocuk şeker, beyaz un, katkı maddesi ve koruyucu içeren içecek ve yiyeceklerden uzak tutulmalı.

  Çocuk, sağlığı için gerekli olan besleyicileri doğru gıdalardan almalı.

  Organik yumurta, et, balık, kefir ve ev yoğurdunun en önemli protein kaynakları arasında yer aldığı unutulmamalı.

  Çocuk; vitamin, mineral, eser element, karetenoid, antioksidan, enzim ve lif kaynağı olan sebzeleri bol bol tüketmeli.

  Meyveler; vitamin, mineral, bioflavonoid, antioksidan, enzim ve liften zengin oldukları için çocuğun beslenmesinde mutlaka bol yer tutmalı.

  Kuruyemişlerin ve kuru meyvelerin mineral, esansiyel yağ asidi, vitamin ve antioksidan kaynağı oldukları hatırlanmalı.
  Çocukların bağışıklık sistemi zencefil, zerdeçal, kimyon ve kırmızıbiber gibi baharatlarla güçlendirilmeli. Hasta çocuğa şeker ve beyaz un verilmemeli DR. Emin Mindan, hastalık belirtileri göstermeye başlayan çocukların beslenmelerinde beyaz una ve şekere yer verilmemesi gerektiğini dile getiriyor. Çünkü beyaz unlu ve şekerli gıdalar, hem bağışıklık sisteminin zayıflamasına yol açıyor hem de çocuktaki mevcut hastalığın ilerlemesine neden oluyor.

  Öte yandan, kolay sindirilen ve bünyeyi güçlendiren tavuk çorbası, kefir ve ev yoğurdu gibi gıdalar ise sağlık açısından son derece yararlı bulunuyor. Bunlara, çocukların beslenmelerinde mutlaka yer vermek gerekiyor.

  Ceyda Erenoğlu- Gazete Habertürk- HT Magazin

 4. Kefir sabunu almak istiyorum. İrtibata geçerseniz sevinirim.

 5. Kefir sabunu almak istiyorum net üzerinden değilde başka nerden alabilirim acaba aktarlardan ya da marketlerde bulabilir miyim??? yardımcı olursanız sevinirim

 6. Arkadaşlar bende kefir sabunu kullandım hiç memnun değilim sacda özellikle saçımı resmen kurutdu. Bende aktardan almıştim .

 7. Sevda hanım sitemizde tanıtımı yapılan kefir sabununu kendim de bizzat kullandım dediğiniz gibi bir durumla karşılaşmadım. Burada konusu geçen sabun doğal kefir sabunudur. Her sabun aynı değildir. Ayrıca sabunlar tabi ki şampuanlar gibi değildir. Sizin cildiniz ve saçınız daha kuru olabilir. Birçok insan farklı farklı şampuanlar kullanır birine iyi gelen diğerine iyi gelmeyebilir.

 8. K.Maraşta Radoha kefir sabunu bulabileceğim yer var mıdır acaba? Bilgi verirseniz sevinirim..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir