Kefir Sabunu

Kefir Sabunu Türkiyede ve dünyada bir ilk olarak kefir jeli, palm yağı, zeytinyağı kullanılarak üretilir. Kefirin antimkrobiyal ve hücre yenileyici özelliği sabunda cilt güzelliğinizi ortaya çıkarmaktadır. Düzenli kullanıldığında saç dökülmesi ve kepeklenmesini önler. Cildinizi besler ve parlaklık verir. Bu iddaların radoha kefir sabunu kullandığınızda sadece bir idda olmadığını görecek ve vazegeçemeyeceksiniz.

Kefir sabununu oldukça başarılı buluyorum. Kullandığınızda cildinizi ve saçınızı diğer kalıp sabunlar gibi kurutmuyor,  kremsi bir yapıya sahip olan kefir sabunun kokusuda gayet güzel  denemeye değer olarak görüyorum. 

Bu kefir sabunu nasıl temin edebilirim diyorsanız. İletişim bölümünden bizimle irtibata geçerseniz yada yorum bölümümüzden bilgilerinizi bırakırsanız size yardımcı olabiliriz.

 • Tamamen doğal
 • Banyo sabunu
 • Cilt ve saç için ortak kullanılır.
 • Geneneksel üretim

İçindekiler ; Kefir jeli ,Palm yağı ,Zeytinyağı ( 120 gr ) Kefir jeli  içerisinde yüksek oranda protein ,antioksidan ,mineral ve multi-vitamin vardır. Antibakteriyel özelliği ile temizleme gücü yüksektir. Biyolojik peeling yapar. Saçı besler ,dökülmeyi önler. Cilde belirgin parlaklık ve canlılık verir. Ağartıcı ,köpürtücü yapay madde içermediği için zamanla renk değişimi gözlenebilir.

Sağlık Bakanlığı ‘nın 10/11/2005 tarih ,950 sayılı izni ile üretilmiştir.Kefir Ürünleri İnternetten Satışımız Aşşağıdaki Adetler Üzerindendir.

KEFİR TARHANASI

Geleneksel tarhana çorabsının benzeridir. Radoha kefir çorbasının farkı tam buğday unu, yulaf unu, keten tohumu harmanına yoğurt yerine kefir katılmış olmasıdır. İçeriğindeki doğal tahıl grubu ve kefirin vitamin ve mineral özellikleri nedeniyle farlı lezzeti ve damak tadının yanında besleyici özelliği çok üstündür. Bebekler, çocuklar, nekahat dönemindeki hastalar ve yetişkinler için iştahla içebileceği besleyici bir destek ürünüdür.

KEFİR TARHANASI Geleneksel tarhana çorabsının benzeridir. Radoha kefir çorbasının farkı tam buğday unu, yulaf unu, keten tohumu harmanına yoğurt yerine kefir katılmış olmasıdır. İçeriğindeki doğal tahıl grubu ve kefirin vitamin ve mineral özellikleri nedeniyle farlı lezzeti ve damak tadının yanında besleyici özelliği çok üstündür. Bebekler, çocuklar, nekahat dönemindeki hastalar ve yetişkinler için iştahla içebileceği besleyici bir destek ürünüdür.

Share Button

9 Comments

 1. MUSTAFA HAVUTCU 15 Ekim 2010
 2. Özlem 16 Ekim 2010
 3. Doğru beslenme 16 Ekim 2010
 4. heval 27 Ocak 2011
 5. buket 09 Mayıs 2011
 6. sevda 08 Ağustos 2011
 7. admin 08 Ağustos 2011
 8. Aylin 24 Şubat 2012
 9. Elif 07 Temmuz 2012

YORUM EKLE

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir