Küçük Göğüs Nasıl Büyür? Gögüs Büyütücü Bitkiler, Yağlar

Göğüs Büyütmek İçin Bitkisel Çözümler

Her kadın dik ve büyük göğüslere sahip olmak ister. Ancak günümüzde bu istek yalnızca kadınları değil erkekleri de ilgilendirmeye başladı. Erkekler, eşlerinin ya da sevgililerinin dik ve büyük göğüslere sahip olmasını istemekte.

Peki, daha dik ve büyük göğüslere sahip olmak için ne yapılabilir? Tek çözüm yolu cerrahi operasyonlar mı? Yoksa alternatif, bitkisel yöntemler var mı? Yazımızda daha dik ve büyük göğüsler için kullanabileceğiniz bitkisel çözüm önerilerini bulabilirsiniz.

Gögüs Büyütücü Bitkiler, Gögüs Büyütücü Bitki Yağları, Küçük Göğüs Nasıl Büyür, Göğüsler Nasıl Büyür, Göğüslerim Küçük Nasıl Büyür, Doğal Yollarla Göğüs Nasıl Büyür

Göğüs büyüten bitkisel ürünler ile tıbbi yöntemlere gerek duymadan daha büyük göğüslere sahip olabileceksiniz.

Cerrahi açıdan göğüs büyütmek için kullanılan jel ve implantlar göğüs dokusu içine yerleştirilmektedir. Yerleştirilecek olan jel, kişinin isteğine, gereksinimlere ve uzman görüşüne göre göğüs altına ya da üstüne yerleştirilebilir. Ancak her cerrahi müdahalede olduğu gibi göğüs büyütme ameliyatlarında da bazı riskler bulunmaktadır.

Cerrahi operasyon sonrasında implant çevresinde bağ dokusu sayısında anormal düzeyde artış yaşanmakta ve sertleşme, şekil bozuklukları ortaya çıkmaktadır. Teknoloji ve tıbbi imkanların gelişmesine rağmen zaman, zaman iltihaplanma ve damar tıkanması gibi sorunlarda ortaya çıkabilmektedir.

Bu gibi durumlarda implant doku alınarak yerine yeniden yerleştirme yapılmaktadır. Fakat bu işlemin de sakıncaları bulunmaktadır. Özellikle göğüs kanseri vakalarında implant sebebiyle mamografi cihazları net sonuçlar verememektedir. Tüm bu cerrahi yöntemler dışında araştırmalar bazı bitkisel karışımların kullanılmasıyla göğüslerin büyütülebileceğini göstermiştir. İşte o bitkiler ve etki aralıkları…

Gögüs Büyütücü Bitkiler, Yağlar

Damiana: Damiana, afrodizyak etkisi ile bilinmektedir. Ancak kadın hastalıklarında sıkça kullanılmaktadır.

Melek Otu: Kadın hastalıklarında sık kullanılan bitkilerden birisi olan melek otu, dolaşım yolları rahatsızlıklar, kabızlık, diyabet ve kanser üzerinde de etkilidir. Kadınlarda hormon tedavilerinde kullanılmaktadır.

Oğul Otu: Anti mikrobik özelliği bulunmaktadır. Stres, sıkıntı gibi faktörlerde kas krampında kullanılmaktadır.

Aslan Kuyruğu: Kalp rahatsızlıkları ve kadın hastalıklarında kullanılmaktadır.

Bostan Otu: Başta kadın hastalıkları olmak üzere geçmişten günümüze sarılık, böbrek ve mide rahatsızlıklarında kullanılmıştır.

Yam Kökü: Kadınlarda hormon uyarıcı etkisi yanında meme büyütücü özelliği bulunmaktadır.

Testere Palmiyesi: Testere palmiyesi meme bezlerinin gelişmesinde etkili olan bitki türlerinden birisidir.

Uyarı: Bu yazı bilgilendirme amaçldır. Teşhis ve tedavi için doktorunuza başvurunuz. Şifalı bitki ve yağlarında ilaçlar gibi yan etkileri mevcuttur. Bu nedenle yan etkilerini öğrenmeden hiçbir bitkiyi kullanmayınız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir