Lorems Ürünlerinin Temsilcisi Olmak İstermisiniz

Lorems bu ay kataloglarına eklediği yeni ürünleri ile birlikte temsilci olmak isteyenler için hoşgeldin kampanyası başlattı. Bu kampanyaya göre yeni üye olmak isteyen kişiler sadece 10 TL vererek temsilci kaydını yaptırabiliyor kayıt formunu doldurduğunuzda adresinize ana ürün kataloğu gönderilir. Hoşegeldin kampanyasına göre kayıt olan kişiler bu katalog ile satış yapma ve yeni temsilcilik verme imkanına sahip olabiliyorlar Kampanya koşulları aşağıda belirtilmiştir.

Lorems erkek, bayan ve çocuk gibi onlarca kategoride binlerce çeşit ve 7’den 70’e her kesime hitap eden ürün gamı ile rahat satış yapabilmenin ve alışveriş olanağı sağlayan network marketing sistemi ile çalışan bir yerli bir firmadır. Ürün kategorilerinden bazıları ise tekstil, iç giyim, dış giyim, mutfak gereçleri, bitkisel ürünler, kişisel bakım ürünleri, organik ürünler, temizlik malzemeleri gibidir.

LOREMS TEMSİLCİLİĞİ İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

Burayı Okuyunuz. Yukarıdaki bağlantıya tıkladığınızda karşınıza çıkacak sayfada sağ menüde müşteri temsilcisi olmak istiyorum yazısı göreceksiniz buraya tıkladığınızda karşınıza gelen formu 1 dakika gibi kısa sürede doldurarak gönder dediğinizde kaydınızı online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Lorems Üyelik

Eğer Lorems’in sunduğu hoşgeldin kampanyasına sizde iştirak etmek istiyorsanız buradan iletişim bilgilerinizi gönderiniz. Ben iletişim geçmeden direk kampanyaya katılmak istiyorum diyorsanız o halde aşağıdaki resme tıklayarak siteye giriş yapın ve soldaki temsilci olmak istiyorum butonuna tıklayın.

Not: Lorems yukarıda da bahsettiğim şekilde temsilcileri aracılığı ile internetten veya  katalogdan satışların yapıldığı üyelik sistemi ile çalışan, sıfır riskle üyelerine para kazandıran bir firmadır.

Kampanya kapsamında üye olan temsilciye ana ürün kataloğu, fiyat listesi, temsilcinin el kitabı, hızlı kayıt formu ve kampanya broşürlerinden gönderilir.

Bu kampanya ile lorems temsilcisi olan üyeler üye olduğu tarihten itibaren 1 ay içerisinde indirimli temsilci alış fiyatları ile 100 TL değerinde sipariş vererek aktifliğini tamamlamış olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.