Müzikle Tedavi, Müzikle Telkin İçin Mp3 Telkinleri

Dünyanın pek çok ülkesinde, tarihin gelişim sürecinden bu yana, müzikle tedavi hakkında pek çok bilgi elde edebilmemiz mümkündür. Müzikle tedavi; ve müzikle telkin, tarihin ilk çağlarından bu yana kullanılagelmektedir. Şimdi sizin aklınıza şu soru gelecek: tarihin ilk çağlarında müzik mi vardı ki müzikle tedavi, ya da müzikle telkin tarihin ilk çağlarından bu yana kullanılıyor olsun? Tarihin ilk çağlarından bu yana müzikle telkin, ve müzikle tedavi uygulanıyordu, müzikle telkin, ve müzikle tedavinin uygulanmasına örnek olarak su sesini verebilmemiz mümkün… Bu yazımızda da size bu konudan söz edeceğiz… Müzikle telkin, ve müzikle tedaviyi, sizin için, mp3telkin ile olanaklı hale getirdik… Nasıl mı?

Sağlıklı İlişki Telkini

Mp3telkin, Beyin Frekans Teknolojisini kullanmakta, ve buna kısaca BFT adını vermektedir. Mp3telkinleri tarafından kullanılan Beyin Frekans Teknolojisi ile, müzikle telkin, ve müzikle tedavi sizin için olanaklı hale gelmekte, istediğiniz pek çok şeye sahip olabilmekle birlikte, pek çok sorun, ve probleminizden de kurtulabilmektesiniz; hem de oldukça uygun bir fiyatla… Mp3telkin‘in sizlere sunmuş olduğu, Beyin Frekans Teknolojisi yöntemi ile uygulanan müzikle tedavi, ve müzikle telkin yöntemleri, 70 yılı aşkın bir tecrübenin ürünü olmakla birlikte, Mp3telkin tarafından sunulan bu hizmetin, 172 ülkede kullanıldığını da belirtmemiz gerekmektedir.

Mp3telkileri ile sunulan Beyin Frekans Teknolojisinde, amaç, sizin zihinsel dönüşümünüzün hızlı bir şekilde gerçekleşmesine olanak tanımaktır. Bu sayede, sorunlarınızı daha kolay aşar, ve problemlerinizden daha kolay kurtulur hale gelirsiniz. Mp3telkin kullanımını gerçekleştirerek müzikle telkin, ve müzikle tedavi gerçekleştirmek isteyenlerin, kendilerine verilen müzikleri kulaklıkla dinlemeleri önerilmektedir, çünkü, mp3telkin ile verilen müzikler, kişinin her iki kulağında farklı frekans ile algılanmakta, ve bu frekanslar arasındaki fark da kişilerin bilinçaltını etkilemekte, gerekli mesajların bilinçaltına verilmesine olanak tanımaktadır. Kulaklar arası frekans farkının, sizin gereksinim duyduğunuz frekans farkına denk olduğunu bilmeniz gerekmektedir.

Müzikle telkin için, ve müzikle tedavi amacı ile, sahip olabileceğiniz mp3telkin’de ne gibi şeylerden yararlanabileceğinize gelince: bağlanma korkunuzu yenebilir; zengin olmak için bilinçaltınızı harekete geçirerek zengin olabilirsiniz. Bunun yanında, öfke kontrolünü olanaklı hale getirebilir, ve kilolarınızdan kalıcı olarak kurtulabilirsiniz. bahanelerin arkasına sığınmaktan vazgeçip, erteleme alışkanlığınızdan kurtulmanız, bunların da yanında daha iddialı bir birey olabilmeniz, mp3telkin ile olanaklı hale gelebilmektedir. Müzikle telkin ile, kendinizi bolluk ve para adına telkin edebileceğiniz gibi, erkeklere karşı kendinizi daha güvende hissetmeniz de olanaklı hale gelmektedir. borçlarınızdan kurtulmak için kendinizi telkin edebilmekle birlikte, fotografik hafızanızı da mp3telkin ile güçlendirebilmeniz mümkün. Mp3telkin ile bunların çok daha fazlasını yapabileceğinizi de unutmamalısınız…

Metabolizmanızı Hızlandırın Kilo Verin: Çok etkili subliminal mp3 telkin ürünümüzle kilo verebilmek için metabolizmanızı daha hızlandırmayı öğrenin.

Cinsel Arzularınızı Artırın: Cinsel istek ve arzularınızı artırır. Partnerinize karşı cinsel arzu ve yeni fanteziler duymaya başlarsınız

Hamile Kalma Telkini: Çok etkili zihin dönüştürücü subliminal mp3 telkin ürünümüzle bilinçaltınızda sizi gebe kalamayacağınız yönünde sabote eden negatif inanç kalıplarınızdan kurtulun.

Matematik Öğrenme Telkini

Erken Kalkın Telkini

Yaratıcılığınızı Geliştirin

Sınavlarda Başarı Olma Telkini

Bağlanma Fobinizi Yenin

Depresyondan Kurtulun

Eski Erkek Arkadaşını Unutmak İçin

İş Hayatında Başarı

Hızlı Okuma Becerisi

Milyoner Olma Telkini

Telkin Mp3 leri 

“Beyin sadece en çok söylediğiniz şeye inanır. Ona kendiniz hakkında ne söylerseniz, onu yaratacaktır. Başka seçeneği yoktur.”

Shad Helmstetter…


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir