Nicogel Sigara Bırakma Jeli

Sigarayı kendi iradesi ile bırakmak isteyip bir türlü bırakamayanlar için dikkatimi çeken bir ürün oldu bunu burada sizlerle paylaşmak istedim.  Bu ürün sigarayı bırakmanıza yardımcı olabilir.

Sigaranın sağlığa olan zararını artık yazmaya konuşmaya gerek yok sanırım sizde kendinize bir iyilik yapın ve sigara bırakmak için karar alın.

Umarım sigarayı biran önce bırakır ve sağlıklı günlere kavuşursunuz.

Ürünün ismi Nicogel ( Nicojel ) sigara bırakma jeli İngiltere ve Amerika’da en çok satan sigara bırakma ürünüdür. Dünya’nın en büyük laboratuvarına sahip olan Bağımsız Dünya Sağlık Örgütü FDA tarafından onaylı bir üründür.

Nicogel (Nico jel) Dumansız Sigara Jeli

Nicogel tütün ihtiva eden bir jeldir, avucunuzun içine sıkıp ovalamanız yeterlidir. 50 mililitrelik avuç içi boyutunda üretilen Nicogel, evinizin içinde banyoda, mutfakta, iş yerinizde veya tatile gittiğinizde yanınızda götürebileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Her sıkımı 1 şase eş değerinde olup 50 kez kullanım için müsaittir.

Kullanımının çok kolay olmasıyla beraber çalışma alanlarında, restoranlarda, sinemalarda, uçaklarda, otobüslerde ve halka açık birçok kapalı alanda size sigarayı aratmayacak kurtarıcı bir üründür.

Nicogel dünyadaki ilk ve tek tütün jeli olmasının yanı sıra, sigaranın vermiş olduğu zararlardan da koruyacak üstün bir üründür. Nicogel’i dünyada rakiplerinden ayıran en büyük özellik anlık sigara ihtiyacınızı size zarar vermeden gidermesidir.

Elinize sıkıp krem gibi süreceğiniz Nicogel transdermal sayesinde kana direk karışarak saatler boyu sizi sigaradan uzak tutacaktır.

Bütün yapacağınız avucunuza bir sıkım sıkarak krem gibi elinizin içine yedirmek olacaktır. Bir dakika içinde abzorbe edilerek kurumakta ve geride herhangi bir tortu bırakmamaktadır.

Bu sayede Nicogel ile saatler boyu sürecek sigara tatminliğine doyacaksınız.

Nicogel (Nico Jel) Nedir?

Nicogel (Nico Jel) tütün ihtiva eden bir jeldir, avcunuzun içine sıkıp ovalamanız yeterlidir. Dakikalar içersinde saatlerce sürecek olan bir sigara tatmini duyacaksınız.

Nicogel (Nico Jel) devrim yaratan, son 300 yıldır üretilen ilk nikotin jelidir. Kırım savaşı sırasında türkleri taklid eden ingiliz askerleri tarafından tütünü gazete kağıdı ile rulelenmek suretiyle sigarayı icat edileli beri bu konuda fazla bir gelişme olmamıştır. Taaki Nicogel’in (Nico Jel) icadına kadar.

Nicogel (Nico Jel) sıvılaştırılmış tütün jelidir. Her sıkım sigarada bulunan tütünü içerir. Nicogel (Nico Jel) dünyadaki ilk ve tel tütün jelidir. Pompalı şişesinden bir sıkım elinizin içine uygulayarak krem kullanır gibi derinize yedirerek kullanılır. 45 saniye sonra elleriniz kurur ve herhangi bir koku ve tortu bırakmaz. Dakikalar içersinde sigara içmiş gibi saatler sürecek şekilde tatmin olursunuz.

Nicogel (Nico Jel) yeni kanun gereği sigaranın yasak olduğu uçaklar çalışma ofisleri, barlar, restorantlar sinemalar, uzun otobüs yolculukları gibi mekanlarda kimsenin fark etmiyeceği şekilde sigara ihtiyacınızı karşılamak için dizayn edilmiş ve üretilmiştir.

Nicogel kullanıcılarına %100 iade garantisi veriyor. Ürünü aldınız ve söylediğimiz şekilde uyguladınız ancak 1 hafta geçmesine rağmen herhangi bir sonuç elde edemediniz. Ürünümüzü hemen geri gönderin…diyoruz kullanıcılarımıza.. Tabiki bunu söylerken birşeyi atlamamak lazım…Bugüne kadar sattığımız binlerce kullanıcımızdan aldığımız olumlu sonuçlarla kesin konuşabiliyoruz.

Nicogel’i (Nico Jel) Nasıl Kullanacağım?

Çok kolay. Bütün yapacağınız avcunuza bir sıkım sıkmak sureti ile krem gibi elinizin içine yedirmeniz yeterlidir. Bir dakika içinde deriden abzorbe edilerek kumakta ve geride herhangi bir tortu bırakmamaktadır. 2-4 saat sürecek olan sigara tatmini duyacaksınız.

Nicogel’i (Nico Jel) Kullandıktan Sonra Ellerimi Yıkamak Zorundamıyım?

Ellerinizi yıkamaya gerek yoktur. Ancak eğer isterseniz yıkayabilirsinizde.

Ne Kadar Nicogel (Nico Jel) Kullanmalıyım?

Nicogel’in (Nico Jel) her sıkımı yaklaşık 0,8 ml dir ve bir sigaranın 10 da biri tütün ihtiva eder.  Bu durumda eğer:

Günde 20 sigara ya da daha az içiyorsanız 1 sıkım

Günde 20-40 sigara içiyorsanız 2 sıkım kullanınız.

Eğer Cildim Hassas İse Ne Olacak?

Nicogel (Nico Jel) cildinizi en az etkileyecek şekilde üretilmiştir. Fakat eğer bir cilt hasatalığınız var ise, kızarıklık yada alerjiniz var ise doktorunuza danışmadan kullanmayınız. Eğer Nicogel (Nico Jel) kullanımı neticesinde kaşıntı kabarma gibi durumlarla karşılaşırsanız Nicogel’i (Nico Jel) kullanmayı derhal kesip doktorunuza danışınız.

Nicogel’i (Nico Jel) Hamilelik Yada Emzirme Esnasında Kullanabilir Miyim?

Hamile ve emziren bayanlar’ın Nicogel kullanması tehlikeli ve yasaktır. Bununla birlikte o dönemde sigara kullanımını kesinlikle önermiyoruz.

Nicogel (Nico Jel) Derime Zarar Verir Mi?

Nicogel (Nico Jel) dermatolojik olarak test edilmiştir ve derinize hiç bir zararı bulunmamaktadır.

Nicogel formülünde zararlı kimyasallar, alkol ve uyuşturucu özelliği olan maddeler bulunmaz. Bugüne kadar hiçbir yan etkisine rastlanmamıştır. Güvenle kullanabilirsiniz.

Nicojel hakkında bilgi edinmek ve bu ürüne sahip olabilmek için ( nicogel.com.tr ) bu adresten bilgi alınız.

4 Comments on “Nicogel Sigara Bırakma Jeli”

  1. peki ben bu nicogel sigarayı bırakma ürürnünü nasıl temin edebilirim ? eczaneler demi satılıyor yoksa ona ait bir alım satım sitesimi var ? peki bu jel kesin çözümmü ?

  2. ÜRÜN COK COK FAYDALI SIGARYI BIRAKTIM ALLAH RAZI OLSUN teşekkürler

  3. teşekürler cok güçlü bir ürün nicogel 30 yıldır sıgara kullanıyodum sıgarayı bıraktım sayesin 15 günde

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir