Organik Pamuk Yıkanabilir Bebek Bezi Üretildi.

Anne ve bebek sağlığına odaklanarak 2008 yılında faaliyetlerine başlayan Baby Neo, organik ürünleri ve son olarak yıkanabilir bebek bezi ile ilkleri de hayata geçirdi. Denizli’deki fabrikasında aylık 120 adet yıkanabilir bebek bezi üretimi gerçekleştiren yüzde 100  yerli sermaye Baby Neo’nun ürün grubuna yıkanabilen bebek bezlerinin yanı sıra alıştırma külotları, mama, ve salya önlüğü, omuz bezi, havlu emzirme minderi, organik bebek battaniyesi, uyku tulumu, bebek bezi mayosu, yıkanabilir kadın pedleri de yer alıyor.

Organik Yıkanabilir Bebek Bezi, Yıkanabilir Bebek Bezi, Yıkanabilir Bebek Bezi Kullananlar

Organik Pamuk Yıkanabilir Bebek Bezi

Kullandıkları ham maddeler ile anne bebek sağlığı dikkat eden Baby Neo ürünleri organik pamuktan ve bambudan imal ediliyor. Bu nedenle pişik ve alerji oluşumuna neden olmuyor. Ürünlerin geri dönüşümlü olma özelliği ile de aynı zamanda çevreye de zarar vermiyor.

Yıkanabilir bebek bezinin aynı zamanda daha ekonomik olduğunu belirten Baby Neo firması bir bebeğin 2,5-3 yıllık yaklaşık bez masrafı 2 bin TL Baby Neo ile yıkama masrafları dahil masraf 700 TL” olduğunu belirtiyor.

Baby Neo organik pamuktan üretilen yıkanabilir bez üretiminde kullanılan özel malzemeler sayesinde 1 yıl süresince her gün çamaşır makinesinde yıkanabilir ve yüksek ısıya dayanıklı olarak üretilmiş tir.

Yıkanabilir bebek bezi bebek sağlığı için ve aile bütçesi için oldukça faydalı bir ürün olduğunuz söyleyebiliriz.

Organik pamuktan üretilen yıkanabilir bebek bezlerinin beyazi sarı, mavi, kırmızı, yeşil, pembe gibi değişik renkleri bulunabiliyor.

Organik Pamuk Yıkanabilir Bebek Bezinin Özellikleri

-Pişiğe yol açmayan bir yapıya sahip

-Anti-bakteriyel ve Anti-alerjik

-BPA ve PVC içermemektedir.

-Tuvalet eğitimine yardımcı olmaktadır.

-Çift katmanlı sızdırmazlık özelliğine sahip

-60 derece sıcaklıkta yıkanabilir özelliğe sahip

-Yıkanabilir bez çabuk kurur ve temizlemesi basittir.

-Çevreye duyarlı doğa dostu bir üründür.

Bebek Bezi, Organik Bebek Ürünleri, Organik Pamuk Yıkanabilir Bebek Bezi, Organik Yıkanabilir Bebek Bezi, Yıkanabilir Bebek Bezi, Yıkanabilir Bebek Bezi Kullananlar

Yıkanabilir Bebek Bezi Kullananlar

Yıkanabilir bebek bezi kullananlar bu ürünün çamaşır makinesinde yıkanabilmesi ve pişik yapmaması nedeni ile üründen memnuniyetlerini dile getiriyorlar. Sizde yıkanabilir bebek bezi kullanıyorsanız görüşlerinizi bildirin lütfen.

 

One Comment on “Organik Pamuk Yıkanabilir Bebek Bezi Üretildi.”

  1. Ben yıkanabilir bezleri yengemden öğrenmiştim, kızı doğumdan-tuvalet alışkanlığı kazanana kadar yıkanabilir bez kullandı. Pratik olsun diye misafirlikte, dışarıda gezerken vs hazır bez kullanmıştı. Çok memnundu çünkü yeğenimde de hazır bezden dolayı ciddi pişik oluyordu. Eğer faydasını görüyorsanız(maddi-manevi) yıkaması, steril etmesi çok da büyük dert değil. Çamaşır makinesi diye birşey var sonuçta.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir