Organikanyon Ekolojik Pazar

Cuma günleri  Kanyon alışveriş merkezin de çok şirin bir pazarla kuruluyor. Bu ‘organikkanyon’ adı altında kurulan ekolojik bir pazar ve burada her şey doğal!

Günümüzde özellikle son yıllarda organik ve doğal olan ürünlere olan ilgi gün geçtikçe artıyor. Sebzeden, meyveye, yağdan peynire, bakliyata hatta giysi ve çocuk oyuncaklarına kadar birçok organik ürün logo’lu ürünleri görüyoruz.

Bu ürünlerin organik olup olmadığını anlamak için ambalajına bakıyoruz. Organik ürün almak isteyenlerin güvenle alışveriş yapabileceği bir yeri sizlere tanıtacağız. Burası Kanyon Alışveriş merkezinde yer alıyor. Buranın en alt B2 katında ‘organikanyon’ adı ile kurulan ekolojik Pazar. Organikanyon öyle çok büyük bir Pazar değil, sadece 5-6 tezgahtan oluşuyor.

Organikanyon da bulabileceğiniz ürünler ise şöyle meyve , sebze, bal, sirke, peynir, kuru meyve gibi gıda maddeleri, temizlik malzemeleri, şampuanlar, bebek malzemeleri, kıyafet, iç çamaşırı ve oyuncak gibi eşyalara ulaşmak mümkün.

Burada sadece mevsiminde olan ürünler geliyor. Ürünlerde kimyasal, sentetik madde kullanılmıyor üretimi daha zor ve az olduğu için fiyatlarda diğerlerine göre daha fiyatlı olduğunu belirtmekte fayda var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir