Sihramiz Mantar Spreyi

Toplu kullanım alanlarında mantar (fungus) ve bakteriler bulaşabilir. Gün boyu kapalı ve havasız ortamda kalan ayaklarda buna bağlı olarak  tahriş ve kaşıntı oluşabilir.
Derinlemesine nemlendirici etkisi gün boyu koruyarak yüzeyde ve parmak aralarında oluşan çatlak ve kuru deriyi gidermesine yardımcı olur, soğuk, sıcak, rutubet, terleme, uygun olmayan ayakkabı vb. yıpratıcı etkenlerden korur.

SATIŞ FİYATI  16,75 TL

Sihramiz terleme ile oluşan koltuk altı, apış arası ve ayak kokularını önlemeye yardımcı olur. Cildinize hoş bir koku ve ferahlık verir. Mantarın neden olduğu cilt bozukluklarını deride oluşan pişiklerin ve deri bozukluklarının tedavi sürecini kısaltmada kullanılan kozmetik bir üründür.
Kullanımı: Mantarlı bölge kükürtlü sabun veya doğal sabunlar ile iyice temizlendikten sonra yeteri miktarda Sihramiz foot sprey püskürtmek suretiyle sürülür.
Özellikle akşam yatmadan önce tatbik edilmesi önerilir. Sorunlu bölge öncelikle, kükürtlü sabun veya doğal sabunlar ile yıkanıp kurulandıktan sonra, ortalama 10 cm mesafeden SİHRAMİZ SPREY sorunlu bölgeye sıkılır ve kuruması beklendikten sonra ( 5 dakika) , tercihen açık olarak yatılır. Aynı şekilde sabah giyinmeden evvel benzer şekilde tatbik edilir ve sonrasında temiz bir çorap veya çamaşır giyilerek hayata devam edilir. Akşam ve sabah olmak üzere tatbik edilerek tatmin edici sonuçlara ulaşılabilir.
Ortalama olarak ve kişinin karaciğer rahatsızlıkları başta olmak üzere, iç hastalıklarına bağlı bir sorunu olmadığı takdirde, 3–15 gün arasında faydaları görülebilir.
Ürün satışımız yoktur. Bilgilendirme amacı ile yazılmıştır. Tedavi için kullanılan bir ürün değildir. Kozmetik bir üründür. Ayak mantarı sorunun tedavisi için lütfen doktorunuza danışınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir