Sinbo Ayak Masaj Aleti, Sinbo Ayak Banyosu

Tüm gün bizi taşıyan ayaklarımızda meydana gelen ağrılar ve yorgunluğunun giderilmesi için sinbo ayak masaj aleti ile kullanabilirsiniz.

Sinbo Ayak Masajı Aleti Özellikleri ve Kullanımı:

Sinbo ayak masaj aleti masaj etkisi ile ayaklarınızdan vücudunuza doğru yayılan rahatlama etkisi verecek.

Sinbo ayak masajı aletinin tabanında ayak tabanına uygun dizayn edilen mini toplar, sinir hücerelerini harekte geçirerek ayaklarda meydana gelen ağrının ve yorgunluğun giderilmesine yardımcı olmaktadır.

Sinbo Ayak Masaj Aleti Kullanımı; Satın aldığınızda  sinbo ayak masajı aletinin için de yer alan kullanım kılavuzuna bakınız.

Sinbo ayak masaj aletinin kullanımı ise oldukça kolay olup herkesin kullanabileceği ve faydalanabileceği bir sağlık ürünüdür. Çalıştırmadan önce belirtilen işaretlenmiş seviyede sıcak su koyun ve 3 farklı masaj şeklinden birini seçerek ayaklarınıza masaj aletini çalıştırın.

Sinbo ayak masaj aletinin 3 ayrı masaj özelliği mevcut. Bunlar titreşim- sıcak tutma ve infrared fonksiyonları bunlardan birini seçerek  farklı masaj teknikleriyle masaj etkisini maksimum düzeye çıkarabilirsiniz.

Ayakta meydana gelen şişkinlik ve ağrının giderilmesinde önemli etkisi olduğu gibi Masajın etkisiyle yumuşayan ayakaltı derisinin ölü derilerden temizlenmesinde de fayda sağlayacaktır.

İçinde bulunan suyu,  sıcak tutma özelliğine sahip olduğundan bu sayede suyun soğumasın önlenmiş oluyor.

Kızılötesi ışınlar, kılcal damarların genişletilebilmesi ve kan dolaşımının iyileştirebilmesi için deri altı dokusunun sıcaklığını arttırır. Böylece üşüme, yorgunluk, halsizlik gibi belirtilerin iyileştirilmesine yardımcı olmaktadır.

Sinbo ayak masaj aleti ayak banyosu gün boyu gerilmiş olan kaslarınızı gevşeterek, ayak ve bacaklarınızda kan dolaşımını hızlandırarak stresinizi azalması ve rahatlamanızı sağlayacak.

Sinbo ayak masajı aletinin mor ve yeşil renkleri bulunmaktadır.

Sinbo ayak masajı aleti ayak banyosu 24 ay garantilidir.

Sinbo Ayak Masaj Aleti Kutu içeriğinde;  Ayak masaj aleti, kullanım kılavuzu, garanti belgesi yer alır.

sinbo ayak masaj aleti 4210, sinbo ayak masaj aleti, sinbo ayak banyosu, sinbo ayak masaj aleti ayak banyosu, sinbo ayak konforu

One Comment on “Sinbo Ayak Masaj Aleti, Sinbo Ayak Banyosu”

  1. ayak maşaj aletinize baktım ama fiyat konusunda bir ibare bulunmadıgında dolayından bir karar veremedim bana yardıncı olursanız sevinirim 05062589022

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir