Susuz deterjansız çamaşır makinesi


Son Teknoloji Samsung Elmas Kazan
Air Wash Çamaşır Makinesi :

Susuz ve deterjansız hava ile temizleme yapabilen “Samsung Air Wash Teknolojisi”  çamaşır makinesi kıyafetlerdeki akarları, tozu ve kötü kokuyu kısa bir sürede yalnızca sıcak hava kullanarak yok ediyor. Teknoloji çamaşırların hasar görmesini engelliyor, ayrıca yaz boyunca havasız kalan kıyafetleri ve sadece kuru temizleme yapılabilen giysileri kötü kokulardan arındırıyor. Alerjinin baş düşmanı akarların yuvası olan yastık ve yorganları Samsung’un ultra geniş kapaklı çamaşır makinelerine kolayca yerleştirip hijyen sağlayabiliyorsunuz.

Giysilerde Temizlik Kokusu : Şehirde bir gece dışarı çıktıktan sonra eve döndüğünüzde giysilerinizin uğradığınız yerler gibi koktuğunu fark ettiğiniz oldu mu? Samsung’un Airwash teknolojisi ile hafif bir esintiyle dönerek dolaşan sıcak temiz hava, kumaşın en derin noktalarına kadar işleyerek kalıcı kokuları yok ediyor. Yapılan testlerde Airwash’ın yüne işleyen sigara kokularını normal kuru temizlemeye göre 109 kez daha hızlı çıkarttığı kanıtlanmıştır. Airwash kaliteli temizliğin anahtarıdır.

Deterjanlara ve Temizleme Kimyasallarına Son : Çevrenin korunması tüm dünyadaki tüketiciler için en temel konulardan biri. Samsung, Airwash teknolojisi ile daha iyi bir gelecek için çalışıyor. Potansiyel olarak zararlı deterjanlar ve kuru temizleme kimyasalları yerine, Airwash kokuya yol açan bakterilerden kurtulmak için yalnızca temiz havayı kullanıyor. Sonuç, çok daha çevreye saygılı bir yolla giysilerinizin temiz olması.
Airwash ile Temizlik Gücü

Geleneksel yıkamaya uygun olmayan ürünleri temizler : Geleneksel olarak çamaşır makinelerindeki “makinede yıkanabilenler” kısıtlaması yalnızca bazı tekstil ürünlerinin yıkanmasına izin verir. Örneğin kazak, eşarp ya da yastık gibi ürünler başka yollarla temizlenmelidir. AIR Refresh yün ve diğer giysilerin temizlenmesinde yeni olanaklar sunmaktadır ve böylelikle her zamankinden daha çok tür çamaşır temizlenebilmektedir.

Giysilerin ömrünü arttırır : Giysilerin aşırı temiz kokmaları için yıpratıcı kuru temizleme kimyasallarına ve kurutma programlarına maruz bırakılmaları ortalama bir elbisenin ömrünü kısaltmaktadır. Airwash hasarı en aza indirir ve giysilerinizin düzenli olarak temiz ve yeni kalmasını sağlar.

Kuru temizlemeciye daha az gidersiniz : Kuru temizlemecilere yapılan ziyaretleri haftada birden, ayda bire düşürmekle yapılacak zaman ve para tasarrufunu düşünün. Airwash ile hemen hemen her tekstil ürünü Samsung çamaşır makinenizde yıkanabilir. Evinizde daha iyi bir çözüm varken neden kuru temizlemecilere gidesiniz ki?
*Airwash teknolojisi lekeleri çıkarmaz, sadece kokuları giderir ve sterilizasyon sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir