Tütüneson Tabletleri ile Sigarayı Bırakma

Kısa bir süre önce “sigarayı bırakma yollarına” kısmen değinmiştim fakat sigara ile mücadele etmek ve sigara bırakmayı teşvik etmek için sigarayı bırakma yollarına ve sigarayı bırakmada kullanılan sigara bırakma ürünleri ilgili yayınlarım ara sıra yer vereceğim. Bu yazımda tütüneson tabletleri ile ilgili ayrıntılı bir bilgi vermek istiyorum.

Tutüneson setinine geçmeden önce hafta sonu bir toplantı arasında hemşire bir arkadaşımla olan sohbetime kısaca değinmek istiyorum. Toplantı devam ederken 15 dakika ara verildi. Bu arada hemşire olan arkadaşımız hemen sigara odasının nerede olduğunu öğrenmek istiyordu. Sağlık çalışanı olduğu için sigara içmesi daha çok dikkat çekiyor belki ama aslında sigaranın içildiği bir meslek dalı yok her meslekten ve yaştan içen var. Neyse sigarayı neden bırakmıyorsun diye sordum kendisine oda bana seviyorum keyif alıyorum diye cevap verdi bana bu soru karşılığında siz ne cevap verirdiniz. Düşündüm kendi kendime sigaranın zararlarını anlatsam zaten birçok kişi sigaranın zararlarını çok iyi biliiyor aynı zamanda medyada da sigaranın zararları sürekli anlatılıyor. Bu nedenle şöyle cevap verdim. Ben size sigara şöyle kötü , böyle kötü demeyeceğim, anlatmayacağım da bunu zaten biliyorsunuz, bugün keyif aldığınız bu meret yarın sizin için karşınıza kötü bir tablo olarak  çıkabilir dedim. Yaşam kalitesinden  bahsettim. Evet yaşam kalitesi oldukça önemli bir konu uyurken sağlıklı uyumak, düzgün nefes almak, merdivenleri yorulmadan çıkmak, pis pis korkmamak, çevrenize zarar vermeden yaşamak uyandığınızda dinç bir şekilde uyanmak sabah pencereyi açtığınızda mis gibi oksijeni hissetmek her şey bir yana sigarayı bıraktıktan sonra kendinizi yeniden doğmuş gibi hissetmek çok güzel bir duygu. Ama hemşire arkadaşımız sigarayı bırakma konusunda henüz pek hazır değil bunu anladım. Sigarayı bırakmak için önce kendinizi buna hazırlamalısınız bu çok önemli. Sigarayı bırakmak için istek çok önemli istemek sigara bırakma işimi çok kolaylaştırıyor.

Sigaranın zararlarını başka bir başlıkta sizlerle paylaşacağım. Öncelikle sigarayı bırakma yollarına değinmek istedim.

Her türlü yolu denedim sigarayı bırakamıyorum diyorsanız. O zaman bitkisel tütüne son tabletleri size bu konuda yardımcı olacak bir ürün.

Tütüneson sigara bırakma tableti çeşitli bitkilerden meydana gelen bünyesinde hiçbir kimyasal madde ihtiva etmeyen bitkisel gıda takviyesi olarak nitelendirilen sigarayı bırakma ürünüdür.

TÜTÜNE SON SİPARİŞİNİ BURADAN VEREBİLİRSİNİZ.

TÜTÜNESON SETİ İÇERİSİNDE NELER BULUNUR?

Tutuneson Set; 60 Adet Bitkisel Gıda Takviyesi Karışım Tableti ve Cosmedical Beyazlatıcı Diş Pastasından Oluşur.

Tütüne Son Set Siparişi İçin Resme Tıklayınız

TÜTÜNE SON SETİ NASIL KULLANILIR?

Tutuneson Set Uyarılar

Çocuklardan uzak, 25 derecenin altında, kuru yerde, kutusu içerisinde saklayınız.

Bitkisel Gıda Takviyesi Karışım Tableti kullanıldığı sürece nikotin tüketilmemesi tavsiye edilir.

Uyarı: Sitemizde bulunan ve tanıttığımız tütüneson tabletleri %100 gerçektir. Güvenle sipariş edebilirsiniz. Aklınıza takılan bir soru varsa çekinmeden bizimle paylaşabilirsiniz.

One Comment on “Tütüneson Tabletleri ile Sigarayı Bırakma”

  1. Sorum: Tütüneson emziren kadın kullanabilirmi çocuğa zararı varmı daha iki haftalık bebek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir