Ürtiker (Kurdeşen) Bitkisel Tedavi

Ürtiker bir cilt hastalığıdır. Halk dilinde kurdeşen olarak bilinmektedir. Daha önce ürtiker nedir, kurdeşen nedir ve kurdeşen belirtileri nelerdir bu başlıklar altında bilgiler vermiştik. Kurdeşen yani ürtiker de önce hemen doktora gitmeniz gerektiğini ve doktorunuzu verdiği ilaçları kullanmanızı baştan söylemek isterim.

Kurdeşen (ürtiker) hastalığı denildiğine bu hastalıkta görülen en belirgin semptomlar ciltte 1-2 cm çapında kırmızı, kabarık, kaşıntılı ve yer değiştiren döküntüler oluşması olduğu söylenebilir. Kaşıntı ise son derece rahatsız edicidir. Kabarıklar genelde yüzde, kollarda,bacaklarda ve parmaklarda oluşmaktadır. Kurdeşen hastalığınız çeşitleri vardır. Bunlar kut ürtiker, kronik ürtiker dir. Anjiödem denilen kronik olan bir türünde ciltte oluşan kızarıklıkların yanında dudak ve gözlere balon gibi şişlikler oluşur ve bu hastalığın ciddiyetini artırır. Anjiödem şişliğe kaşıntıdan daha çok yanma hissi eşilik edebilir.

Süpürge Tohumu

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu Kurdeşen İçin Süpürge Tohumu Kürü

Bir yemek kaşığı süpürge tohumunu (aktara sorunuz) havanda iyice ezdikten sonra günde 2 defa (sabah ve akşam) aç karnına birkaç yudum su ile için. Bu kür kurdeşene karşı % 60- % 70 oranında etkilidir. Güvendiğiniz tabder üyesi aktarları tercih ediniz. Bu tedavi kürü için saracoglu.at sitesinde gerekli bilgi ve ürünü bulabilirsiniz.

Bu kürü hiç ara vermeden üç ay uygulayabilirsiniz. 3. ayın sonunda ürtiker şikayetiniz büyük bir oranda ortadan kalkacaktır. 3. ayın sonunda küre devam etseniz dahi herhangi bir zararı yoktur.Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu kurdeşen için süpürge tohumu kürü, kurdeşen şikayetlerine karşı ideal bir yardımcı bitkisel tedavi imkanı sunmaktadır.

UYARI: Kendi kendinize teşhis koyup tedavi etmeye kalkışmayınız. Buradaki bitkisel tedavi kürü sadece tedaviye yardımcı olmak içindir. Uyarılara lütfen dikkat ediniz.

 

Share Button

4 Comments

  1. hüseyin sezer 19 Mayıs 2012
  2. Adnan TAŞÇI 20 Kasım 2012
  3. Nafiye 21 Şubat 2013

YORUM EKLE

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir