Vücut Sıkılaştırıcı Ve Nemlendirici Vücut Losyonu Tarifi

Doktorum programı konuğu Pervin Bulgak bugün birbirinden güzel tarifler verdi. Programda verilen vücut sıkılaştırıcı, nemlendirici vücut losyonu tarifi, enerji içeceği, kılcal damar problemi olanlar için tarif, ev yapımı allık, ev yapımı göz likiti ve ev yapımı parfüm tarifiniz kaçıranlar için paylaşıyoruz.

Pervin Bulgak Tarifleri

Ev Yapımı Vücut İçin Sıkılaştırıcı Ve Nemlendirici Vücut Losyonu

*1 litre sıcak kaynar yağlı süt

*1 çay bardağı kurutulmuş mısır püskülü (ödem sökücü ve vücut sıkılaştırıcı)

* Yarım çay bardağı papatya (güvendiğiniz ve tabder üyesi aktarlardan alınız.)

Mısır püskülü ve papatyayı 1 litre sıcak sütün içine koyuyoruz.

15 dk demlendireceğiz. Demlenme tamamlandıktan sonra içine yağlar ilave ediyoruz.

1 çay kaşığı biberiye yağı (dolaşımı hızlandırmak için)

1 yemek kaşığı sızma zeytimyağı

1 yemek kaşığı da yasemin yağı

Bu karışımı süzün 1 hafta buzdolabında saklayarak kullanabilirsiniz. Her banyodan sonra sıvı olduğu için vücudunuza sıkarak kullanabilirsiniz. Dışarıya çıkarken kullanabilirsiniz.

Yüz hariç tüm vücudunuza sürebilirsiniz. Bu bir vücut losyonu dur. Banyo yaptıktan sonra tüm vücudunuza sürebilirsiniz. Sprey bir şişeye koyarak vücudunuza sıkabilirsiniz.

UYARILAR: Küçük bebeklerinize kullanmayın. İçine konulan bitkisel yağlardan herhangi birine alerjiniz varsa lütfen kullanmayın. Yada bu konuda hiçbir fikriniz yoksa mutlaka test yapın. Biberiye yağı özellikle hiç biberiye tüketme diyseniz baharatlı bir yağdır rahatsızlık verebilir. Eğer buradaki bitkilere karşı alerjiniz ve çok hassas bir cildiniz varsa bu tür formüller uygulamayınız. Cildinizde herhangi bir rahatsızlık varsa kullanmayınız.

Doktorum 24 Mayıs, Doktorum Pervin Bulgak, Doktorum Programı, Pervin Bulgak Doktorum, Pervin Bulgak Güzellik Sırları, Pervin Bulgak Tarifleri, Vücut Sıkılaştırıcı Ve Nemlendirici Vücut Losyonu

http://s2.tvarsivi.com/cachec/20120524_090700_11.flv

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir