Wartner Nail Expert İle Tırnak Mantarına Çözüm

Wartner Nail Expert, tırnak mantarına kökten çözüm sunuyor. Tırnak mantarları ilk aşamada tırnağı etkileyen küçük bir enfeksiyon şeklinde etki göstermektedir. Eğer gerekli tedavi uygulanmaz ise, mantar enfeksiyonu tırnakta daha ciddi bir rahatsızlık halini alarak tüm tırnağın kaybedilmesine neden olacaktır. Ayrıca estetik açıdan pekte hoş bir görünüm yarattığı söylenemez.

Wartner Nail Expert, Wartner Tırnak Mantarı

Wartner Nail Expert, Wartner Tırnak Mantarı Giderici

Tedavide mantar giderici etkiye sahip ürünler kullanılması önemlidir. Ayrıca kullanılacak ürünün tırnak oluşumunu tekrar sağlıklı bir şekilde sağlaması gerekmektedir.

Tedavi aşamasında Wartner Nail Expert, Tırnak mantarı gidericinin etkisi

*Wartner Nail Expert, mantarın diğer tırnaklara yayılmasını önlemektedir. Bunun için tırnak üzerinde geçirgen olmayan bir yapı oluşturmaktadır.

*Hasar gören tırnağın yenilenmesi için yeni oluşumunu tetiklemektedir.

Wartner Nail Expert, Wartner Tırnak Mantarı Giderici, mantar enfeksiyonunun yayılarak büyümesini önlemektedir. Bunun için oluşturduğu geçirgen olmayan tabaka silikon yağlarından oluşmaktadır. Bu silikon yağlar, geçirgen olmayan bir yapıya sahiptir. Sadece tırnak mantarı değil diğer tırnak hastalıklarına karşıda koruyucu etkiye sahip olan Wartner Nail Expert, Wartner Tırnak Mantarı Giderici var olan mantarların yaşamasını ve gelişimini önlemektedir.

“Wartner Tırnak Mantarı Giderici Orjinaldir.”

Wartner Nail Expert Tırnak Mantarı Tedavisi

Kullanımı:

Kullanmadan önce ellerinizi ve ayaklarınızı tercihen sabunsuz hafif, yüzey aktif bir preparatla yıkayın. Kullanmadan önce iyice çalkalayın.

Preparat temiz ve ojesiz tırnağa uygulanmalıdır. (aseton kalıntısı olmamasına dikkat edilmelidir).

Mantardan etkilenmiş bölgeye özel fırça aplikatörü kullanarak karışımdan yeterli miktarda uygulayın. Aplikatör yeterli dozajı garanti edecek şekilde ayarlıdır.

Mantardan etkilenmiş bölgeye uygulayın ve kurumaya bırakın. 2 kere tekrarlayın.

Günde 2 defa uygulayın.

Tedavi tüm tırnak mantarı semtopmları azalana veya paket bitene kadar devam etmelidir. Tedavi süresi genelde 4-12 hafta olmasına rağmen, bu süreç tırnağın uzamasına göre değişebilir. 4 haftadan sonra gözle görülür sonuçlar.

400 kullanım içindir.

Oda sıcaklığında karanlık ve kuru bir yerde muhafaza edin(5°C-25°C).

Klinik Çalışmalar

Klinik çalışma tırnak mantarının hızlı yokoluşunu gösteriyor:

• 4 haftalık tedavi sonunda, test edilen hastaların %56’sı, tırnak mantarlarının tedavisinde iyileşme gösterdi.

• 12 haftalık bir tedavi süresi sonunda, %97’si tırnak mantarı tedavisinde iyileşme sağladı.

Wartner Nail Expert, Wartner Tırnak Mantarı, Tırnak Mantarı İlacı, Tırnak Mantarı Bitkisel İlaç, Tırnak Mantarı Bitkisel İlacı, Tırnak Mantarı Bitkisel Tedavisi, Tırnak Mantarı Bitkisel Çözüm, Tırnak Mantarına Bitkisel Çözüm, Ayak Mantarının Tedavisi, Ayak Mantarına Bitkisel Çözüm, Ayak Mantarı

 

UYARILAR:

Wartner Nail Expert sadece yetişkinlerin kullanımı içindir.
Açık yaralar üzerinde kullanmayın.
Amacı dışında kullanmayın.
Çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza edin.

 

3 Comments on “Wartner Nail Expert İle Tırnak Mantarına Çözüm”

  1. Benim ayak tırnaklarımda etten boşalmalar var. Ayrıca tırnak üstlerim kademeli bir şekilde bunlarada iyi gelirmi acaba teşekkürler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir