Wartner Siğil Giderici

Wartner siğil ilacı ile siğillerden çok kısa bir sürede kurtulmanız mümkün. Wartner siğil ilacı, hastanın tek başına uygulayabildiği ve yalnızca 20 saniye de siğilleri gideren bir yapıya sahip. Bugün kanıtlamış olduğu kalitesi ve teknolojisi ile siğillerin tedavisinde reçetesiz satılan tek ürün olma ünvanını taşımaktadır.

Eldeki Siğil Nasıl Geçer, Siğil Nasıl Tedavi Edilir, Siğil Tedavisi Wartner, Wartner Ayak İçin Siğil Giderici, Wartner El İçin Siğil Giderici, Wartner Genital Siğil, Wartner Siğil İlacı, Wartner Siğil İlacı Genital, Wartner Siğil İlacı Nerede Satılır, Wartner Ürünleri

Wartner siğil ilacı kullanım anından itibaren siğili dondurarak alt kısmında bir kesecik oluşturmaktadır. Siğil ise yaklaşık on günlük bir süre sonunda donmuş ve kurumuş bir deri parçası şeklinde düşmektedir. Daha önce oluşan kesecik altında ise yeni deri oluşumu başlamaktadır.

Siğil Tedavisi Wartner

Siğillere karşı etkili çözüm!

Wartner siğil ilacı siğillere karşı en etkili çözümü sunmaktadır. Kullanım süresi itibariyle 10-14 gün içerisinde siğilin donup tamamen yok olmasını sağlamaktadır. Kolaylıkla kullanılabilir ve hasta tek başına uygulayabilir. Genel ve taban siğillerinde %100’e yakın bir çözüm sunmaktadır. İlaç virüsün etkisini kırarak ölmesini ve donarak düşmesini sağlamaktadır.

Uzun araştırmalar ve bilimsel sonuçlar ışığında doktorlar tarafından kullanılmakta olan kriyoterapi yönteminin bir diğer uygulama şeklidir. Bu yöntemin testler ışığında güvenilirliği kanıtlanmıştır.

Wartner siğil gidericinin tedavi metodu-Kriyoterapi (Dondurma) dır. Doğru temas süresi siğilin yerine ve aplikatörün yeterli tedavi kapasitesine bağlıdır.

Wartner Siğil İlacı ile Ellerdeki ve Ayaklardaki Siğillerinizden Kurtulun

Wartner Siğil İlacı Kullanımı

Kullanımı Öğrenmek İçin Resimlere Tıklayınız.

 

Wartner Siğil Giderici Uyarılar:

Deri sorununun, bir siğil veya taban siğili olup olmadığından %100 emin değilseniz, Wartner®i kullanmadan önce bir doktora danışın.

Bu ürün yalnızca yetişkinler tarafından uygulanmalıdır. 4 yaşın altındaki çocuklarda kullanmayın.

Hamileyseniz veya emziriyorsanız ürünü kullanmayın.

Cildin donan bölümü aynı oranda hızlı veya tamamen iyileşmeyebileceği için diyabet hastasıysanız ürünü kullanmayın.

Kan dolaşımı zayıf olan kişiler, Wartner®i kullanmadan önce doktorlarına danışmalıdır.

Yüz, boyun, koltuk altı, göğüsler, makat evresi veya genital bölgeler gibi ince veya hassas deri üzerinde kullanmayın.

Tahriş olmuş deri veya enfeksiyonlu, kızarmış veya kaşınma veya şişme gibi herhangi bir iltihap belirtisi gösteren deri üzerinde kullanmayın.

Üzerinde kıl çıkan siğiller & taban siğillerinde, doğum lekeleri, koyu renkli benler, pigmente deri veya diğer olağandışı görünen cilt durumlarında kullanmayın.

wartner-sigil-giderici

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir