Yağlarınızı Yakacak Forma Sokacak Süper Üçlü

Bu karışım, daha önceki yazılarımızdan çok iyi bildiğiniz yağ yakma özelliği olan üç besinle hazırlanıyor. Süt, tarçın, kahve üçlüsü ile hazırlanan size hem enerji verecek, açlık şekerinizi ayarlayacak hem de yağlarınızı yakacak bir kahve tarifi. Kahvenin iştah kesme özelliği, tarçının kan şekerini ayarlama özelliği ve sütün yağ yakma özelliği birleşince forma girmek için harika bir tarif ortaya çıkıyor. Burada önemli bir detay bunu uygularken gün içinde 2 litre suyu tüketeceksiniz kahve öncesi bir bardak kahve sonrası da bir bardak olmak üzere kahveyi içtiğiniz yarım saat içinde de iki bardak su tüketeceksiniz. Böylelikle vücut yağ yaktığında ortaya çıkan toksini su yardımı ile idrar ve ter olarak vücuttan atmış olacak.

Malzemeler;

1 bardak süt

1 adet kabuk tarçın

1 yemek kaşığı klasik kahve yada filtre kahve

yag-yakici

Hazırlanışı;

Bir gün önce geceden bir cezveye bir bardak sütü tarçınla ocağa koyup bir taşım kaynatın sonra hemen altını kapatıp soğuduğunda (içinde kabuk tarçın varken) dolaba kaldırın. Bir gün sonra tüketmek istediğinizde sütü tekrar kaynatıp içine kahvenizi ekleyip tüketin.

Dikkat edilmesi gereken püf noktalar;

Kahveyi asla süt tozu karışımı kahvelerle değil doğallığından emin olduğunuz iyi kahvelerle yapın. Kabuk tarçın yerine toz tarçın (zorunlu kalmadığınız sürece) kullanmayın. Çünkü kabuk tarçın daha doğal. Geceden bekletilme nedeni özünün iyice çıkması için. Muhakkak 2 bardak su ile tüketmeyi unutmayın. Ayrıca iki üç gün değil en az 3 hafta düzenli tüketin. İkindi vakti yaparsanız akşam yemeğini çok fazla abartmamanıza neden olacaktır. Eğer akşam yemeğini erken yiyorsanız (mesela 6 gibi) Akşam 8 -9 gibi bu kahveyi içip yatana kadar hiçbir şey yemez iseniz de çok etkili olacaktır.

Uyarı: Zayıflamak için ve bir kür kullanmadan önce doktorunuza danışınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir