Zayıflatan İncelten Kumaş Ve Zayıflatan Giysiler

Yaz günlerinin yaklaşması ile birlikte zayıflamak için çeşitli yollar arayanlar için yeni ürünler geliştirilmeye devam ediyor. Bir tekstil firması ar-ge çalışmaları sonucunda nano teknoloji sayesinde zayıflamaya yardımcı olan bir kumaş üretti bu kumaş mikro kapsüllerin patlaması ile uygulanan krem ile vücudu inceltiyor.

Gelişmiş ülkelerde gün geçtikçe kullanım alanı artan ve yüksek teknoloji ürünü bu kumaşların kullanılması ile birlikte cilt sıkılaştırıcı, incelten, selülit gideren, zayıflatan giysiler üretildi.

Zayıflatan Kumaş

Türk mühendisleri tarafından geliştirilen zayıflatan kumaşlar mikro kapsül teknolojisi ile selülit giderici, incelten ve sıkılaştıran kremlerin  tayt, tşört gibi giysilere uygulanması ile beraber kozmetik giysiler de piyasada yer almaya başladı.

Zayıflatan kumaş nasıl kullanılıyor veya nasıl etki ediyor diye düşünebilirsiniz. Zayıflatan kumaşın içindeki mikro kapsüller giysinin giyilmesi ile birlikte ve siz hareket ettikçe bu mikro kapsüllerde bulunan kremler vücuda yayılarak çok pratik bir şekilde uygulanmasını sağlıyor.

Zayıflatan Giysiler, Selülit Azaltan Giysiler

Zayıflatan kumaş, incelten kumaş ve selülit gideren kumaş  aslında her ürün gibi ihtiyaçtan doğmuştur. Cilt sıkılaştırıcı , selülit giderici kremlerin günün her saati  vücuda uygulanması oldukça zor bir işlem olduğu için yeterli seviyede yararlanılamıyordu. Oysa ki bu amaç için kozmetik kumaşlardan üretilmiş cilt sıkılaştıran giysiler, selülit giderici giysiler, incelten giysilerin ise  kullanımı çok kolay olduğundan daha çok verim alınmaktadır.

Bu kumaş ile üretilen selülite karşı, selülit azaltan giysiler, zayıflatan, cildi sıkılaştıran, incelten tayt ve giysilerin yapılan araştırmalar neticesinde 25 yıkamaya kadar vücuda kremi uygulamaya devam ettikleri görülmüş. Bu zaman  ise bir tedavi kürü  için yeterli olabilmektedir.

zayıflatan kumaş, incelten tayt, zayıflatan giysiler

Şekillendirici Giysiler, İnceltici Tayt

Zayıflatan kumaş, zayıflatan giysiler, selülit gideren taytlar, incelten giysiler ülkemizde olduğu gibi Avrupa da da yenidir.

Zayıflatan giysiler, selülit gideren giysiler sayesinde kullanımında zorlandığınız tedavi kürlerini sadece üzerinize giyeceğiniz bir giysi ile yapabilecek ve bu sayede zayıflamak, selülitlerin azalması selülitlerden kurtulmanız çok daha kolay olacaktır.

Zayıflatan Giysi ile bölgesel yağlarınızdan kurtulun, zayıflama giysisi bacak, kalça ve basen bölgenizdeki fazlalıkların toparlanmasında etkilidir.

Hem kadınlar hemde erkekler için üretilip satışa sunulan ve bu kumaştan üretilen ürünler ise şöyle

Kadınlar İçin: Şekillendirici Atlet, Şekillendirici Bel Bandı, Şekillendirici Tayt

Erkekler İçin: Şekillendirici T-Shirt,  Şekillendirici Atlet, Şekillendirici Yüksek Belli Boxer Şort, Erkekler için Şekillendirici Bel Bandı

Yüksek teknoloji ile tekstil ve kozmetiğin buluşması sonucunda üretilen zayıflatan giysiler, incelten tayt, selülit gideren giysiler gelecekte sağlık alanında kullanıma sunulması için çalışmalar bulunuyor. Bu amaçla ağrı kesici giysiler üretilmesi için de gerekli çalışmalar devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir